Ana Sayfa A101 Aktüel 29 Nisan 2019 41 Görüntüleme

A101 11 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Ailenize destek olacak bütçe dostu olan A101 11 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Alışverişte tasarruf dönemi başladı. uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren ve her vatandaşın ulaşabileceği uzaklıkta şubesi olan a101 mağazaları indirim ve kampanyalarını genişletmeye devam ediyor. her hafta olağanüstü kampanyalar sunarak müşterilerinin memnuniyetlerini arttıran süper market 11 mayıs cumartesi günü yine kendinden bekleneni verecek. peki ama bu kadar kendinden söz ettiren 11 Mayıs 2019 a101 Hafta Sonu Fırsatlarında hangi ürünler var? A101 hafta sonu indirimleri hangi ürünlerden oluşuyor? çok al az öde bölümünde ki ürünlerin sınırları nelerdir? haftanın yıldızlarında hangi ürünler, ne zamana kadar indirim etiketi ile aktüel raflarda duracak? Sosyal medyadan alıntı olarak alınan sorular ile incelememize başlıyoruz.

Haftanın Yıldızları

Her hafta merakla beklenen ve en çok gıda ürünlerinin yer aldığı bölümde bu hafta yine ihtiyacınız olabilecek ürünler bulunmaktadır. şarküteri ve atıştırmalık ürünlerin bu hafta geniş yer kapladığı haftanın yıldızlarında temizlik ürünleri de var. 11 mayıs günü başlayıp 18 mayıs 2019 gününe kadar devam edecek olan hafta sonu aktüel bülteninde 9 watt gücünde tasarruflu inflame led ampül de bulunmaktadır. Özellikle taze manav reyonunda satışa çıkarılan ürünler halk tarafından çok beğenilmekteydi. Bu hafta 11 ve 12 mayıs tarihlerinde soğan ve salkım domates özel fiyattan satışa çıkarılacak. 10 lira ve üzerinde yaptığınız alışverişlerde geçerli olan kampanyada ise yudum sızma yağ bulunmaktadır.

Çok Al Az Öde

A101 aktüel ürünleri ile raflarda görülen ürünler takipçileri bu hafta fazlası ile memnun ediyor. Adetli olarak satın alınıp az ücret ödemek isteyen herkes bu hafta ki çok al az öde reyonuna uğramalıdır. Çünkü sadece atıştırmalık ürünler değil gıda kişisel bakım ve ev temizliği için kullanılan ürünlerde indirim etiketi yapıştırılacak ürünler arasında yer alıyor. Bu kampanya dönemine baktığımızda genel olarak 2’li alımlarda geçerli olacak fiyatlar bütçe dostu olmasından dolayı indirim günü markette büyük rağbet oluşturacaktır. Sizler bu yoğunluktan etkilenmek istemezseniz alacağınız ürünü önceden kararlaştırıp, sabah erkenden a101 marketin önünde bulunmanız gerekiyor.

Böylelikle sizler için özenle hazırlanan A101 11 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya yeni ürünler ve kampanyaların olacağı A101 18 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

a101 11 mayıs 2019 haftanın yıldızları

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.