Ana Sayfa Aktüel Ürün İnceleme 9 Temmuz 2018 11 Görüntüleme

A101 12 Temmuz 2018 Audi Lisanslı Akülü Araba İncelemesi ve Yorumları

Bugün sizlerle beraber A101 12 Temmuz 2018 Audi Lisanslı Akülü Araba İncelemesini yapacağız.

A101 market rakiplerinin gerisinde kalmıyor. Daha önce mercedes marka akülü araba getiren a101 market yetkilileri bu hafta ise Audi Lisanslı Akülü Araba getiriyor. Geçtiğimiz hafta bim markete gelen audi a3 model akülü araba 500 tl fiyattan satılmıştı. A101 12 Temmuz 2018 Audi Lisanslı Akülü Araba ise daha uygun fiyat ile a101’e geliyor.

A101 12 Temmuz 2018 Audi Lisanslı Akülü Araba İncelemesi

A101 12 Temmuz 2018 Audi Lisanslı Akülü Araba İncelemesiÇocuklar bizim geleceğimizdir. Onların çocukluklarını yaşatmak için elimizden geleni yapmalıyız ki sonradan geriye dönüp demesin ben çocukluğumu yaşayamadım. Tabi ki bu söylediklerim belli sınır ve kurallar içerisinde olmalıdır. Minikler için her hafta birbirinden eğitici ve öğretici ürünler sunan a101 market onlar için bu hafta Audi Lisanslı Akülü Araba rs tt getiriyor.

Biliyorsunuz a101 market her alanda öncü olmaya, her geçen gün kendini büyüterek başka başka mağazalar açmaya devam ediyor. Şüphesiz kalite ve ucuzluk bakımından ilk 3 te olan bir market kendileri, Türkiyenin nerde ise her yerinde şubesi olan a101’e bu hafta gelecek olan audi rs tt marka lisanslı akülü arabanın özelliklerine gelecek olursak. Ürünümüzün kullanım yaşı 3 ile 6 yaş aralığı olduğunu baştan söyleyelim. Ağırlık taşıma ve iç boyutları sebebi ile bu sınırlar aşılmamalıdır. Saatte 2.5 km’ye ulaşan audi akülü arabanın 6 volt/ 7ah’lik aküsü bulunmaktadır. 103*62*43,5 cm ölçülerinde olan arabamızda mp3 çalar girişi de bulunmaktadır. Bu sayede çocukların sevdiği şarkılarıda çalabilirsiniz.

A101 12 Temmuz 2018 Audi Lisanslı Akülü Araba İncelemesine detaylı olarak baktığımızda açılabilen kapısının olması ultra korumalı emniyet kemer sistemi ile taşıma kapasitesi 30 kg’dır. En önemli özelliklerinden biri ise uzaktan kumandalı olmasıdır. Çocuğunuz Audi Lisanslı Akülü Araba içerisinde iken tüm kontrol sizde olabilir. Uzaktan kumandası ile tüm hakimiyeti siz alarak çocuğunuzla beraber eğlenebilirsiniz. Uzaktan kumandasında bulunan acil durdurma butonu ile herhangi bir sıkıntı yaşanması durumunda acil olarak aracı durdurabilirsiniz.

12 temmuz günü a101e gelecek olan audi lisanslı akülü arabanın Özel kornası da bulunuyor. Ayrıca kalkış yaparken yavaştan gitmesi ile hiç bir sarsılmada yaşanmaz. İnternetten yaptığımız araştırmada A101 12 Temmuz 2018 Audi Lisanslı Akülü Araba yorumları ise genel olarak beğenilmiş görünüyor. Tabi ki beğenmeyen arkadaşlarda var. Sebepleri ise şöyle Çocuklar büyüdüğü zaman kullanışı çok elverişli olmuyor. Üründe sağlam ve uzun ömürlü olduğu için kenarda bekliyor. Bizden tavsiye bu fiyata bu ürün kaçmaz. He fiyat demişken A101 12 Temmuz 2018 Audi Lisanslı Akülü Arabanın fiyatı sadece 449,95 tl olacak.

İlgili 112 temmuz kataloğuna ulaşmak için resimin üzerine tıklayabilirsiniz.

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.