2020-01-22T10:22:37+03:00
Ana Sayfa A101 Aktüel 8 Haziran 2019 51 Görüntüleme

A101 15 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Yeni haftaya muhteşem giriş yapan a101 mağazası merakla beklenen ürünlerin olduğu A101 15 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatlarını yayınladı.

Müşterileri için özel olarak hazırladığı indirimleri büyük kampanya ile paylaşan mağazanın rafları bu hafta yine dolacak. Tüketicileri için özenle hazırlanan raflar indirimli ürünler bölümüne sığmıyor. Çok fazla ürün indirim etiketi ile satılması a101 marketlerini vazgeçilmez haline getiriyor. Peki ama isminden bu kadar söz ettiren A101 15 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında bizleri neler bekliyor? haftanın yıldızları ve çok al az öde kampanyalarına hangi ürünler dahil edildi? 15 haziran cumartesi günü başlayacak olan büyük kampanya günleri ne zaman sona erecek? Sosyal medya üzerinden topladığımız tüm soruları sizler için burada cevaplayacağız. Aklınıza takılan konuları sizlerde yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

Haftanın Yıldızları

21 haziran gününe kadar devam edecek haftanın yıldızları bölümü bir çok gıda ürününde indirimli olduğu görülüyor. Temel gıda ihtiyaçlarınızın yanı sıra şarküteri ve kahvaltılık malzemeleri de indirimli fiyattan satın alacağınız a101 aktüel broşüründe yerli ve ithal kaliteli ürünler yer almaktadır. özellikle kahvaltı ürünlerinin büyük indirimler ile ayağınıza kadar geldiğini belirtmek isterim. Bayanlar için palette marka saç boyası yine uygun fiyattan satılacak ürünler arasında bulunmaktadır. 0Manav reyonuna her hafta taze ve lezzetli sebze, meyve getiren a101 mağazalarında bu hafta salkım domates ve karpuz özel fiyat ile satılacak ürünler oluyor. 15 ile 16 haziran tarihleri içerisinde geçerli olacak kampanyadan sizlerde elinizi çabuk tutarak faydalanabilirsiniz.

A101 15 Haziran 2019 Fiyat Listesi

[table id=146 /]

Müşteriler tarafından en çok beğenilen ve takip edilen bölüm olan çok al az öde kampanyasında yaz sıcaklarında serinlemek için magnumdan bir çok dondurma çeşidi yer alıyor. Ağzınızın tadına uygun çeşidi kolaylıkla bulabileceğiniz a101 hafta sonu ürünlerinde içecek ve atıştırmalık bazı ürünlerde adetli alındığında cebinize çok uygun gelecek. En büyük market zinciri olarak gösterilen a101de bu hafta indirimler bunlar ile sınırlı değil sayamadığımız daha bir çok ürünü fiyat listesi ve ilgili broşür üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Çok Al Az Öde

Böylece sizler için detaylı incelenen A101 15 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı A101 22 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemelerinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

a101 15 haziran 2019 haftanın yıldızları

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.

Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.

İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.