Ana Sayfa A101 Aktüel 18 Mart 2019 49 Görüntüleme

A101 18 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Yine cebinize uygun gelecek ürünlerin bol bol yer aldığı A101 18 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Ramazan ayı ile beraber gıda ihtiyaçları artmaya başladı. Alışverişler de artık büyük kampanyaların olması müşterileri çok sevindiriyor. İftariyelikler ve sahurda sevdikleriniz ile beraber tüketeceğiniz yiyecekler bu hafta komple a101de indirimli fiyatları ile satılacak. Uzun yıllardır takipçileri ile arasında olumlu iletişim olan a101 marketin müşterileri mağazalarına her zaman sahip çıkıyor. İndirim günleri mağazanın ne kadar yoğun olduğunu görseniz. Sizlerde hak vereceksiniz. Peki ama bizleri bu hafta A101 18 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında hangi ürünler bekliyor? A101de bu hafta sonu kampanyaya giren fırsatlar neler? 18 mayıs 2019 cumartesi günü başlayan indirimler ne zamana kadar geçerli olacak? Sosyal medyada en çok sorulan soruları sizler için seçtik. İncelememiz üzerinden aklınızda ki sorulara cevap vereceğiz.

Haftanın Yıldızları

A101 aktüel ürünler kataloğu ile beraber ilk olarak haftanın yıldızlarına göz atalım. Genel itibari ile şarküteri ürünlerini gördüğümüz kataloğumuzda ramazan ayı boyunca değişik tatlar ve lezzetler oluşturmak için gerekli tüm malzemeler bulunmaktadır. Öte yandan farklı renk ve beden seçenekleri ile silk&blue’dan bayanlar için slip 3’lü iç çamaşırı satılacak. Kalitesini ve fiyatını göz önüne aldığımızda kar’lı çıkacağınız bir alışveriş olacaktır. 18-19 mayıs 2019 hafta sonuna özel manav reyonu ürünlerinde ise sizleri pazarlarda ve mağazada yüksek fiyatlardan satılan patates beklemektedir. Süpriz fiyattan satışa çıkarılacak olan patates bu hafta ki indirimli ürünlerden sadece gir tanesi olacak. Havaların ısınması ile kavun’unda mevsimi geldi. 18 mayıs cumartesi günü haftanın yıldızları ile beraber kavunda süpriz fiyatlı ürünler arasında yer alıyor.

A101 18 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

[table id=120 /]

Çok Al Az Öde

Vatandaşlar tarafından en çok rağbet gösterilen kampanyalardan biri olan çok al az öde bölümünde soffia marka bebek bezi fiyatı ile en çok dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. 5 farklı malzemenin adetli satın alındığında fiyatlarında ki indirim bu hafta çok hoşunuza gidecek. A101de bu hafta sonu kampanyalar yine yoğun ilgi göreceğinden sabah saatlerinde evinize en yakın şubelere uğramayı unutmayın. Unutmadan 10 lira ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak kampanyada papia kağıt havlu 14,60 yerine sadece 6,94 tl’den satışa çıkarılacak.

Böylece sizler için incelenen A101 18 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Önümüzdeki Hafta geçerli olacak A101 25 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

a101 18 mayıs 2019 haftanın yıldızları

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.