A101 Aktüel

A101 2 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Mart 2019 ayının ilk günlerinde muhteşem ürünlerle dolu olan A101 2 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Yaptığı indirimler ile devamlı insanların dilinde olan a101 marketleri bu haftayı da boş geçmiyor. Onlarca ürüne indirim etiketi yapıştırılan süpermarkette bu hafta sonu çoşku ile kutlanacak. Haftanın yıldızları, çok al az öde ve 10 lira üzeri alışveriş indirimlerinin yer aldığı kampanya broşüründe tüm ürünler piyasanın altında ki fiyatlardan raflara dizilecek. Peki ama bizleri A101 2 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında hangi ürünler bekliyor? A101de bu hafta hangi ürün kaç paradan satılacak? Bunlar gibi sorular sizlerinde aklınızda ise sayfamız üzerinden tüm sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Gıda ve temizlik ürünlerinin bolluğu ile bu haftalarda dikkat çeken marketler a101 marketin yaptığı indirimlere hayret edecek. Her geçen günü büyüyen ve şubelerini her bölgede açan a101 süper marketlerinin ürün çeşitliliğini arttırması da gözümüzden kaçmıyor.

Haftanın Yıldızları

A101 hafta sonu indirimlerinde özellikle dar gelirli ailelerin faydalanıyor olması çok iyi, market yetkililerinin yaptığı indirimler dar gelirli ailelerin yüzlerini her hafta sonu güldürüyor. Aynı zamanda yapılan şikayet ve siteklere hemen cevap veren a101 marketlerinin bu özelliği tüm müşteriler tarafından çok fazla beğenilmektedir. Güler yüzlü personeli ve mağaza içi temizliği ile de takipçilerinin gözünde büyük değeri olan mağaza indirimli satılan tüm ürünleri stok adedince satıyor ki tüm müşteriler faydalanabilsin. Sizlerde yapılan kampanyalardan faydalanmak isterseniz. 2 mart 2019 cumartesi günü a101 markete uğrayabilir ve ihtiyacını olan tüm ürünleri indirimli olarak satın alabilirsiniz.

A101 2 Mart 2019 Fiyat Listesi

[table id=49 /]

Çok Al Az Öde

A101 aktüel ürünleri yeni haftaya damgasını vuracak. Toptan fiyatına satılan ürünleri a101 mağazalarında perakende olarak satın alabilirsiniz. Bu fiyatları dış piyasada ve bakkallarda görmek inanın mümkün değil, titizlikle yapılan piyasa araştırmasından sonra mağaza yetkilileri fiyatları taban uygulamasından yapıyor. Böylece tüm ihtiyaç sahipleri yapılan indirimlerden faydalanabiliyor. Eğer adetli, fazla ürün satın alıyorsanız. Bu hafta çok ala az öde bölümünden onlarca ürünü satın alabilirsiniz.

Böylece sizler için günler öncesinden incelenen A101 2 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının son bölümüne geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı A101 9 Mart 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

a101 2 mart 2019 haftanın yıldızları

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com