Ana Sayfa Aktüel Ürün İnceleme 14 Eylül 2018 13 Görüntüleme

A101 20 Eylül 2018 Sentar Akıllı Çocuk Saati (Takip Cihazı) İncelemesi

Bugün sizlerle A101 20 Eylül 2018 Sentar Akıllı Çocuk Saati (Takip Cihazı) İncelemesini yapacağız.

Yeni dönem öğretim yılının başlaması ile ilk defa okula gidecek olan veya okuma hayatına devam eden öğrenciler ders zili ile mesaiye başladı. Çocuklarımızı her şeyden sakınırız. Her zaman nerede olduklarını bilmek isteriz. Bizlere ihtiyaçları olduğunda onların en kısa şekilde bize ulaşmaları çok önemli, tabi günümüzde bu cep telefonları ile mümkün ama bazı çocukların henüz telefon kullanacak yaşta olmaması ve okulda telefon kullanımının yasak olması bizi bu lüksten alıkoyuyor. Bu günü burada sizlerle başlıktan da gördüğünüz üzere a101’e 20 Eylül 2018 perşembe günü gelecek olan Sentar akıllı Takip Cihazının İncelemesini birlikte yapmaya çalışacağız.

A101 20 Eylül 2018 Sentar Akıllı Çocuk Saati (Takip Cihazı) İncelemesi

20 eylül perşembe günü a101’e Sentar marka Akıllı Çocuk Saati geliyor. Peki ama Sentar Akıllı Çocuk Saatinin özellikleri ve avantajları nelerdir? İnceleme ürünümüz genellikle çocuklarını okula gönderen veya kendisi çalışan ebeveynler için bir ilaç niteliğinde olacaktır. Sentarın Akıllı Çocuk Saati 4 ile 12 yaş aralığında çocuklar için uygun görülüyor. Telefon olarak ta çift yönlü konuşma özelliği var. Çocuğunuz için güvenli bir liste oluşturabilirsiniz. Belirleyeceğiniz 15 kişiyi listeye ekleyerek hem onların aranmasına hemde çocuğunuzun o numaraları aramasına izin verebilirsiniz. Sizin izniniz dışındaki kimse çocuğunuzu arayamaz.

A101 20 Eylül 2018 sentar akıllı çocuk takip saati incelemesiA101’e 20 eylül 2018 perşembe günü gelecek olan Sentar Akıllı Çocuk Saatinde kusursuz konum takibi sunuluyor. Gps, Agps ve Lps özellikleri ile tabiri caizse nokta atışı olarak çocuğunuzun nerede olduğunu görebileceksiniz. Android veya ios akıllı telefonlarınıza yükleyeceğiniz yazılım ile çocuğunuzun hareketlerini harita üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bunu için yapmanız gereken bir adet sim kart satın almak. Ürünün satışına sim kart dahil değildir. Tam manada kullanım istiyorsanız sim kartı satın almalısınız. Ürünümüz üretici firma tarafından 2 yıl garanti altındadır. Bu özel a101 aktüel ürününe herkesin sahip olabilmesi adına kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile satışa sunulacak.

Sentar Akıllı Çocuk Saati Fiyatı nedir?

En çok sorulan soruya gelelim a101 20 eylül günü gelecek olan sentar marka takip cihazının fiyatı nedir? 279 tl gibi bir ücrete satılan akıllı saate sahip olmak için 20 eylül günü sabah erkenden a101 market önünde bulunmalısınız. ürünler stoklu olduğu için her markete 1 yada 2 tane geliyor. Eğer bu ürüne sahip olmak istiyorsanız erkenden market önünde bulunmalısınız. Bizim yorumumuzu soracak olursanız. Fiyat bana biraz pahalı geldi. Marka bilinmedik olduğu için pek fazla güven vermiyor. Ama çocuklarımız için değer piyasada bunu yapan büyük markalar yok. Fiyatlar ise 600-700 tl civarındadır. Şimdiden keyifli alışverişler dileriz.

[alert-success]İlgili kataloglara ulaşmak için resimlerin üzerine tıklayınız.[/alert-success]

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.