A101 market 20 Kasım 2021 Cumartesi günü itibari ile raflarında satışa sunacağı A101 aktüel ürünlerin yer aldığı kataloğu yayınladı. Yine uygun fiyat ve zengin ürün çeşitliliği ile yayınlanan katalogda bu hafta güzel kampanyalar var.

A101 20 Kasım 2021 aktüel ürünler kataloğu indirim fırsatları belli oldu. Merakla beklenen A101 aktüel indirimleri 27 Kasım tarihine kadar devam edecek. Uygun fiyatları, kaliteli ürünleri ve haftada iki defa düzenlediği kampanyaları ile her zaman müşterilerinden tam not alan A101 market, bu hafta da yine çok güzel ürünlerde kampanya yağmış. Yazımızda, broşür içerisinde yer alan ürünler üstünde detaylı bir inceleme yaptık. Öncesinde kısa bir açıklama yapalım ve katalog hakkında genel bilgileri sizlere sunalım. Bu hafta A101 aktüel kataloğu içerisinde yemek takımı, çatal – kaşık- bıçak takımı ve elektrikli ev aletleri çok dikkat çekiyor. Eğer markete indirimli olarak gelmesini istediğiniz ürünler varsa, yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

A101 aktüel 20 Kasım 2021 Cumartesi indirim broşürü ile satışa sunulan ürünlerde bol çeşit gözümüze çarpıyor. Her zaman kaliteden ödün vermeden toptan fiyatına satış yapan firmada, sürekli cazip fırsatlar müşterilere ulaşıyor. Bu haftayı da hesaplı alışveriş yaparak değerlendirmek isteyenler için biz de A101 market aktüel ürünler kataloğunu inceledik. Bakalım A101 haftanın indirimlerinde neler var?A101 20 Kasım 2021 Hafta Sonu Fırsatları – Aktuel Adam

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap