A101 Aktüel

A101 20 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatları

İndirim denildiğinde ilk akla gelen a101 mağazaları süprizler ile dolu olan A101 20 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatlarını yayınladı.

Bütçe dostu fiyatları ile kazançlı alışveriş yapmak isteyenlerin adresi olan a101de bu hafta sonu büyük kampanyalar sizleri bekliyor. Nisan 2019 ayı ile beraber indirimlerini son sürat sürdüren mağaza vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Binlerce ürünü tezgahına dizen süpermarkette indirim günleri başlayan fırsatlar hafta boyunca devam ediyor. Peki ama bizleri A101 20 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatları ile beraber neler bekliyor? A101 hafta sonu indirimlerinde hangi ürün kaç paradan satılacak? 20 nisan başlayan a101 aktüel indirimlerinin son günü ne zaman? Bu tip sorular sizinde aklınızı kurcalıyor ise doğru yerdesiniz. Tüm merak edilen sorulara burada yanıt bulabilirsiniz.

Haftanın Yıldızları

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde 8000’i aşkın mağazası ile hizmet veren a101 mağazalarına hep birlikte indirim uygulamaktadır. Yani Genel olarak paylaşılan a101 aktüel ürünler sayfaları tüm Türkiyede geçerlidir. Bazen vatandaşlar bulundukları bölgedeki mağazaya uğrayıp, daha önce katalog üzerinden beğendiği satın almak istediği ürünü soruyor. Mağaza yetkilisi ürünün olmadığını veya kalmadığını söyleyince üzülüyor. Eğer bu konu hakkında tüyo istiyorsanız. Buraya dikkat edin. İndirim günleri a101 marketlerinin açılış saatinden 1 saat önce kapıda hazır beklemeniz, istediğiniz o ürünü almanızı sağlayacaktır. Çünkü aktüel ürünler stok adetli gelmektedir.

A101 20 Nisan 2019 Fiyat Listesi

[table id=94 /]

Çok Al Az Öde

A101 marketlerinin farklı kampanya isimleri var. Bunlardan bazıları şöyle; haftanın yıldızları, aldın aldın ve asıl gelmek istediğimiz yer ise çok al az öde bölümü olacak. Bu bölüm atıştırmalık seven ve fazla ürün alıp az para ödemek isteyenlerin uğrak yeri oluyor. Bu kampanya ile eğe bir ürüne sahip olmuşsanız. gerçekten büyük kar etmişsiniz demektir. A101 hafta sonu ürünleri ile avantajlı alışveriş yapmak istiyorsanız. Bu hafta doğru yerdesiniz. Sizde evinize ve bulunduğunuz konuma en yakın mağazaya uğrayıp ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz.

Böylelikle sizler için detaylı olarak bakılan A101 20 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya yeni ürünleri ile beraber A101 27 Nisan 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

A101 20 Nisan 2019 haftanın yıldızları

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com