Ana Sayfa A101 Aktüel 13 Mayıs 2019 37 Görüntüleme

A101 25 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Ramazan bereketi ile evlerinize harika ürünlerin gireceği A101 25 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

A101de bu hafta sonu ihtiyacınız olacak tüm gıda ürünlerini göreceğinizden şüpheniz olmasın. Muhteşem indirimlere imza atacak olan mağazanın reyonları siz değerli müşterilerini bekliyor. Peki ama bu kadar söz edilen A101 25 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında bizleri neler bekliyor? Günlük alışverişlerde devamlı kullandığımız market haftalık ve aylık alışverişlerde de karlı çıkmak isteyenlerin adresi olmaya devam ediyor. Maaşı aldığınızda aileniz ile beraber en yakın a101 market şubesine giderek. Evinizin o ay ki tüm giderlerini satın alabilirsiniz. Uygun fiyatı ile sizleri hayran bırakacak olan mağazanın reyonları müşterilerin lehine düzenleniyor. Sizlerinde merak ettiği acaba bu üründe a101e geliyor mu dediği sorular var ise cevaplarını aktüel incelememizde bulabilir.

Haftanın Yıldızları

A101 aktüel ürünleri ülkemizde büyük ilgi görmektedir. Henüz kataloğu yayınlanmayan ileri ki günlerde bile vatandaşlar acaba ne gelecek a101e diye google üzerinde aramalar yapmaktadır. Her hafta büyük kampanyalar düzenleyerek. Müşterilerini memnun eden mağaza vatandaşların beklentilerini yüksek tutturuyor. Aynı zamanda bu beklentilere cevap vererek müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Haftanın yıldızları ile sofralarınıza gelecek ürünler içerisinde bu hafta genel itibari ile şarküteri ürünleri yer almaktadır. Öte yandan manav reyonunda taze karpuz özel fiyatı ile sizleri bekliyor olacak. 10 lira ve üzeri yapılan alışveriş yapanlar ise kasada unutmadan var olan kampanyayı hatırlatmaları onların yararına olacaktır. nedi bu kampanya? 25-31 mayıs 2019 tarihlerinde a101 marketlerinden 10 tl ve üzeri alışveriş yapanlara 17,90 tl olan torku tost peyniri sadece 9,95 tl’den satılacak.

A101 25 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

[table id=124 /]

Çok Al Az Öde

Müşterilerin çoğunlukla özel ilgi gösterdiği ve yoğun talep oluşturan kampanya çok al az öde bölümünde içecek ürünleri sizleri bekliyor. Ramazan ayı ile bir hayli susuyoruz. İftar ve sahurlar da sevdikleriniz ile beraber tüketmek için marka içecekler sizleri adetli olarak satın aldığınızda büyük indirim uygulamaya bekliyor. Ayrıca kataloğumuzda atıştırmalık ürünlerde yerini almış durumda sizleri beklemektedir.

Böylelikle sizler için detaylı olarak göz atılan A101 25 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı A101 1 Haziran 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

a101 25 mayıs 2019 haftanın yıldızları

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.