A101 Aktüel

A101 25 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu

Süper teknolojik aletler ile sizleri her buluşturan a101 mağazalarında bu hafta geçerli olacak indirimler A101 25 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu ile birlikte yayınlandı.

Her dönem müşterilerine en kaliteli ürünleri sunan a101 mağazalarının bu haftaya özel yeni dönem kataloğunda en son teknolojik özelliklere sahip ürünler yer almaktadır. Yerli ve ithal malları hesaplı olarak satışa çıkaran a101 marketlerinin bu hafta ki kataloğunda boya yapacaklar için mükemmel fırsatlar yer alıyor. Peki ama bizleri A101 25 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunda neler bekliyor? A101 aktüel kataloğunda hangi ürünler kampanyaya dahil edildi. 25 nisan günü başlayan indirimler ne zaman bitecek? Detaylar ilk olarak her zaman ki gibi aktueadam.com’da yer alıyor.

Bu hafta ki güncel a101 broşüründe honor ve elton gibi harika ürünleri olan markaları görüyoruz. A101 marketlerinde sıkça karşılaşılan markalar arasında yer alan ürünler müşteriler tarafından devamlı rağbet görmektedir. Öte yandan dediğimiz gibi bahar ile beraber evlerini boyamak isteyenler için muhteşem fırsatlar var. Eğer sizde bu bahar ev boyayacaksanız önce a101’e sonra iş başına koyulmalısınız. Dünya ünlü marka boya çeşitleri, merdivenler, rulolar, fırçalar boya yaparken ihtiyaç olabilecek tüm malzemeleri a101de bu hafta indirimli olarak satın alabileceksiniz. Kişisel olarak ihtiyaç olunan aprilla marka bir çok üründe yine a101de bu hafta satışa çıkarılacak.

A101 25 Nisan 2019 Fiyat Listesi

[table id=91 /]

25 nisan 2019 perşembe günü a101 markete gelecek ürünler içerisinde hırdavat malzeme çeşitleri de bulunmaktadır. Attlas ve klpro markalı bir çok ürün aktüel raflarda bu hafta yerini alacak. Hem profesyonel hemde evde kullanım amaçlı satın alınabilecek ürünlerin var olduğunu söyleyeyim. Ev hanımları bu hafta da unutulmadı. Mutfaklar için çeşit çeşit züccaciye ürünlerini de a101 marketleri ev hanımları için getiriyor. Seg markasına ait çamaşır, bulaşık ve dondurucu gibi ürünlerde indirimle raflara inen ürünler içerisinde yer alıyor. Detaylı inceleme için fiyat listesine bakabilir veya ilk bizde bulunan aktüel broşürlere göz atabilirsiniz.

Böylece sizler için detaylı olarak incelenen A101 25 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya yeni ürünlerin yer alacağı A101 2 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunda görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

a101 25 nisan 2019 piranha akıllı çocuk saati

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com