Ana Sayfa Aktüel Ürün İnceleme 22 Haziran 2018 11 Görüntüleme

A101 28 Haziran 2018 Attlas Akülü Vidalama ve Silikon Tabancası İncelemesi

Sizlerle beraber bu sayfada A101 28 Haziran 2018 Attlas Akülü Vidalama ve Silikon Tabancası İncelemelerini yapacağız.

Evde hobi işleri ve ufak tefekte olsa tamir vs yapanlar için a101 market 2 adet hırdavat ürünü getiriyor. Piyasada muadilleri bi hayli pahalı olan bu ürünler a101 marketin fiyat politikasına uygun olarak sizlere kampanya ile bu hafta sunulacak. Türkiyenin her yerinde şubesi olan a101 market ülkemizin en ücra köşelerine bile açtığı mağazaları ile uzakları halka yakın ediyor. Güler yüzlü personelleri ile a101 marketleri ülkemizin her yerinde daha fazla şube açmak için çalışmalara devam ediyor. Gelelim A101 28 Haziran 2018 Attlas Akülü Vidalama ve Silikon Tabancası İncelemesine 2 başlık altında ürünlerimizi detaylandıracağız.

A101 28 Haziran 2018 Attlas Akülü Vidalama İncelemesi

A101 28 Haziran 2018 Attlas Akülü Vidalama İncelemesiÇoğumuzun hafta sonları evde zaman geçirirken canı sıkılabiliyor. Ne mi yapmak lazım birşeyler ile uğraşmak, evdeki bozuk malzemeleri tamir etmek bunlar size iyi gelecektir. A101 marketin 28 haziran perşembe getireceği aktüel ürünler içerisinde bulunan attlas akülü vidalama ürünü evde ve amatör kullanımlarda fazlası ile işinize yarayacaktır. Ürünü elinize aldığınız zaman sağlamlığını hissetmiş olacaksınız. Lithium-ion batarya’ya sahip olan attlas akülü vidalama tabiri cayizse şarjlı matkap’ın çalışma gerilimi 10,8 volt batarya akımı ise 1,3 Ah’tir. 21 nM tork gücü olan şarjlı matkap’ın bir çok tork seviyesi de bulunmaktadır. İşinizi bitirmeniz, mağdur olmamanız için hızlı şarj adaptörü ile çok kısa sürede attlas akülü vidalama ürününü şarj edip kullanabilirsiniz. Yetkili firması tarafında 2 yıl garanti altına alınan attlas akülü vidalama ürünün fiyatı ise 119,95 tl‘dir.

A101 28 Haziran 2018 Silikon Tabancası İncelemesi

A101 28 Haziran 2018 Silikon Tabancası İncelemesiSon inceleme ürünümüz attlas slikon tabancası hakkında olacak. Slikon tabancası eğer ki evde hobi ile uğraşıyorsanız hayat kurtaracak bir üründür. Sağlam yapıştırma için kullanacağınız slikon tabancasını 28 haziran 2018 perşembe günü a101 marketten satın alabilirsiniz. Fiyatının çok uygun olması bence her evde bulunması gerektiğini ortaya koyuyor. Sağlam ve şık tasarımı ile göz dolduran attlas slikon tabancası 40 w gücünde yani ürünümüzün fişini prize taktığınızda bir kaç dakika içinde ısınarak çalışmaya hazır olacaktır. Attlas slikon tabancasının yanın yedek uçlarda verilmektedir. 2 yıl da firma garantisi olan slikon tabancasına sahip olmak için a101 marketin 28 haziran günü kampanyasına katılmanız yeterlidir. Kampanyaya katılım nasıl mı olacak? Çok kolay 28 haziran perşembe sabah erkenden a101 market önünde sıraya girerek bu ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Lakin şunu belirtmekte fayda var. Aktüel ürünler stok adedince geliyor. Bu özel ürünlere sahip olmak için tek şart sabah erkenden a101 markete uğramak oluyor. Ürünümüzün fiyatını söylemedik hemen sizinle paylaşalım attlas slikon tabancasının satış fiyatı 11,95 tl olacaktır.

[alert-warning]İlgili kataloglara ulaşmak için resimlerin üzerine tıklayınız.[/alert-warning]

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.