A101 Aktüel

A101 4 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Yeni bir haftaya giriş yaparken gıda ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız A101 4 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Haftalık olarak indirim ve kampanyalar sunan a101 mağazaları mayıs 2019 ayına ait ilk hafta sonu indirim fırsatlarını sosyal medya üzerinden duyurdu. Buna göre kampanyaların ucu bucağı açık ve nerede ise tüm ürünlerde indirimler sizleri bekliyor. 6 mayıs 2019 tarihi ile ramazan ayı başlıyor. Ramazan gelmeden bir kaç gün önce yayına giren A101 4 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında sahur ve iftarlarınız için uygun bütçe dostu ürünleri a101den satın alabileceksiniz. Peki ama bizleri a101 haftasonu indirimlerinde neler bekliyor? A101 2019 ramazan kataloğu içerisinde hangi ürünler kampanyaya dahil edildi. Aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bulmak için sizlere yardımcı olacağız.

Haftanın Yıldızları

Bu sene ramazan ayı mayıs ayının ilk haftası başlayacak. 6 mayıs pazartesi günü niyetli olacağız. Bu sebeple gıda alışverişlerini henüz yapmayanlar a101 marketlerine uğradıklarında indirim ve fırsatlardan yararlanabilir. Her dönem olduğu gibi ramazan ayında da kampanyalar a101 marketlerinde bol bol uygulanacak. Sahur zamanı lezzetli yemekler pişirerek aileniz ile beraber tüketebilirsiniz. İftar zamanı ise sevdikleriniz için harika lezzetleri sofraya koymak istediğinizi duyar gibiyiz. Pişireceğiniz yemekler lezzetli ve uygun fiyatlı olsun isterseniz. İlk olarak a101 marketlerine 4 mayıs cuma günü uğramalısınız. Sonrasında ise haftanın yıldızları bölümünden ihtiyacınız olan ürünleri seçmeli ve ödemenizi yapmalısınız. Ondan sonrası artık evde lezzetli yemekler pişirmekte kalıyor. Bunu siz daha iyi bilecek sinizdir.

A101 4 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

[table id=107 /]

Çok Al Az Öde

A101 aktüel ürünler kataloğu ile soframıza gelen ürünler adet olarak çok fazla oluyor. Eğer kalabalık bir ailede yaşıyorsanız adetli, ürün satın almak her zaman daha cazip olmuştur. Bütçe dostu ürün  fiyatları ile tezgaha inen malzemeler vatandaşlar tarafından hızla satın alınmaktadır. Bu hafta ise yine büyük bir yoğunluk beklenmektedir. Eğer bu yoğunluktan etkilenmek istemezseniz sizlerde sabah erkenden mağaza ya gelip alışverişlerinizi yapabilirsiniz

Böylece sizler için detay olarak göz atılan A101 4 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya A101 11 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

a101 4 mayıs 2019 haftanın yıldılzarı

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com