A101 5 Nisan Piranha Kablosuz Bluetooth Kulaklık – A101 Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Yorumları ve İncelemesi

Bu hafta A101 5 Nisan Piranha Kablosuz Bluetooth Kulaklık – A101 Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Yorumları ve İncelemesini sizlerle beraber yapacağız.

Dolar ve euro’nun yükselişi ile elektronik ürünlerin fiyatları günden güne artmaya başladı. Bu günlerde en büyük yardımcımız uygun fiyatlı ürünler ile bize destek olan a101 markettir. Harika ürünlerin yer aldığı 5 nisan a101 aktüel ürünler kataloğunda sizlerle beraber A101 5 Nisan Piranha Kablosuz Bluetooth Kulaklık – A101 Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Yorumları ve İncelemesine start veriyoruz.

A101 5 Nisan Piranha Kablosuz Bluetooth Kulaklık

A101 5 Nisan Piranha Kablosuz Bluetooth kulaklıkİlk incele ürünümüz A101 5 Nisan Piranha Kablosuz Bluetooth Kulaklık olacak. Piranha markasının bu ürünü daha öncelerde de a101 markete defalarca gelmişti. Kalitesi ve uygun fiyatı ile raflarda belki 1 saat bile kalmadı. İnsanlar artık büyük elektronik mağazalardan değil a101 market gibi cazip fiyatlı kampanya ürünlerinden yararlanmak istiyor. Piranha kablosuz bluetooth kulaklığımızın özelliklerine gelecek olursak iphone ve android tüm telefon ve tabletlere uyumlu şekilde çalışabiliyor. Ürünümüzün şarj edilebilir olması büyük avantaj, A101 5 Nisan Piranha Kablosuz Bluetooth Kulaklık ile cep telefonu üzerinden telefon görüşmelerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Ayrıca şık tasarımı ve rahat kulaklık yapısı ile kulağınızda uzun süreler durduğunda bile herhangi bir ağrı ile sonuçlanmayacaktır. 2 yıl firma garantisi olan ürünümüz normal piyasada 80 TL civarındadır. Sıkı durun a101 markette ise sadece 29,95 TL. fiyattan satılacak. Bizden tavsiye ürün forum yorumlarına vs. bakıldığında gayet memnun olunan bir üründür. Eğer Piranha Kablosuz Bluetooth Kulaklığa sahip olmak istiyorsanız. 5 nisan 2018 günü sabah saatlerinde a101 market önünde sırada olmanız gerekiyor. Çünkü bu ürünler çok uygun fiyatlı olduğu için her markete sınırlı sayıda geliyor.

A101 Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Yorumları ve İncelemesi

A1015 nisan 2018 Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Yorumları ve İncelemesiEvet arkadaşlar şimdi ki incelememiz ise A101 Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik hakkında olacaktır. Biliyorsunuz artık hayatımızın her alanı dijital olmaya başladı. Satın alacağımız bi ürünün tek bir işe değil de bir kaç hatta bir sürü işe yaramasını istiyoruz. İşte tam bu bağlamda a101 markete 5 nisanda gelecek olan A101 Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik aradığımız ve isteyeceğimiz özellikleri taşıyor. Akıllık bilekliğimizin özelliklerine gelecek olursak tek el hareketinizle saati uykudan uyandırabilirsiniz. Bluetooth 4.0, ios 7,1 Android 4.3 üzeri tüm telefonlarla uyumlu çalışabilir. Seçilen uygulama için bildirim ve aktivite uyarılarını da alabileceğiniz. Bu ürün ile gece hangi saatte uyuduğunuzu ve gündüz hangi saatte kalktığınızı takip edebiliyorsunuz. Nabız kontrolünüzüde her istediğiniz an kolaylıkla bir kaç tuşa basarak yapabileceğiniz. A101 Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik’te titreşim ve dijital saat’te bulunmaktadır. 20 gün pil ömrü olan akıllı bilekliğin ip67 sertifikası ile suya ve toza karşı dayaklı olduğunuda söylemek istiyorum. Fakat denize veya havuza girmek için uygun değildir. Ürünümüzün fiyatına incelemesine gelecek olursak piyasada 120 TL civarına satılıyor. A101 aktüel 5 nisan 2018 kataloğunda ise satış fiyatı 99,95 TL. olacak.

Bizden tavsiye bu ürünü çevremde bir kaç arkadaşım kullanmakta ve çok memnun bu fiyata alabileceğiniz en iyi ürünlerden bir tanesi Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik diye düşünüyorum. Eğer akıllı bileklik ihtiyacınız varsa bu tam size göre diyebiliriz. Böylece incelememizi tamamladık. Başka bir aktüel ürün incelemesinde görüşmek üzere ilgili kataloglara ulaşmak için resimlerin üzerine tıklayınız.