A101 Aktüel

A101 6 Haziran 2019 Aktüel Kataloğu

Türkiye’nin ileri gelen marketleri arasında olan a101 yeni haftaya ait olan A101 6 Haziran 2019 Aktüel Kataloğunu yayınladı.

Avantajlı ürünlerin tanıtımlarının yapıldığı 6 haziran aktüel bülteni nihayet paylaşıldı. Zengin ürün çeşitliliği ile her derde deva broşür takipçilerin beğenisine sunuldu. Muhtemelen bu hafta yok satacak ürünlerin olduğu A101 6 Haziran 2019 Aktüel Kataloğunda sizde kendinize uygun bir ürün bulacaksınız. İthal ve yerli ürünleri her hafta takipçileri ile buluşturan mağaza yaptığı indirimler ile büyük avm’leri kıskandırır hale geldi. Peki ama bu kadar ismi ile sanal alemde konuşulan a101 aktüel kataloğunda hangi ürünler var? A101de bu hafta indirimler hangi ürünleri kapsıyor? Perşembe günü başlayan indirimler ne zamana kadar geçerli olacak?

Gün geçtikçe büyüyen ve şube sayısını arttıran mağaza daha çok insana indirim götürmeye devam ediyor. Piyasada bulunan ürünlerin çoğunu bulabileceğiniz aktüel market 81 il’de 7 gün boyunca hizmet vermektedir. Hemen her ürüne ulaşacağınız markette bütün malzemeler bu hafta indirim etiketi ile tezgaha konulacak. Güleryüzlü personeli ile ülkemizin 4 bir yanında hizmet sunan mağazaya vatandaşlar minnettar, a101 market sayelerinde rekabet artıyor ve bu işten karlı çıkan müşteriler oluyor.

A101 6 Haziran 2019 Fiyat Listesi

[table id=134 /]

6 haziran 2019 perşembe günü sizleri bekleyen ürünler arasında zücaciye ürünleri de geniş yer kaplamaktadır. Mutfaklarınızın olmazsa olmazı küçük ev aletleri ve zücacciye ürün çeşitleri yine uygun fiyattan satışa çıkarılacak ürünlerden sadece bir kaçını oluşturmaktadır. Ev dekorasyonunu yenilemek isteyenlere de müjde var. Bu hafta evinizin tasarımını değiştirmek isterseniz a101 marketlerine uğramanız sizler için daha avantajlı olacaktır. Öte yandan havaların ısınması ve yaz mevsiminin başlaması ile yüzme için gerekli olan malzemeleri de kataloğumuzda görmeniz mümkün, bay bayan ve çocuklar için yüzme için gerekli tüm envanteri de a101 mağazaları üzerinden karşılayabileceksiniz. A101de bu hafta sunulan kampanyalar daha önce eşi benzeri olmayan kampanya günleri arasında yer almaktadır. Acele edip elinizi çabuk tutmaz iseniz indirimli ürünlerden satın alamayabilirsiniz.

Böylelikle sizler için özenle hazırlanan A101 6 Haziran 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Önümüzdeki hafta geçerli olacak olan A101 13 Haziran 2019 Aktüel Kataloğunun incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

a101 6 haziran 2019 casper via a3 cep telefonu

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com

1 yorum