Ana Sayfa A101 Aktüel 2 Temmuz 2019 37 Görüntüleme

A101 6 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Geleneksel olarak paylaşılan a101 hafta sonu indirimlerinin bulunduğu A101 6 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Haftalık olarak müşterilerin beğenisine sunulan a101 hafta sonu aktüel ürünleri vatandaşların pek hoşuna gidiyor. Kalite ve cazip fiyat doğrultusunda müşterilerden olumlu dönüş olan mağaza yetkilileri her geçen zaman indirimli ürünlerin çeşidini ve sayısını arttırmaktadır. Önemli derece müşterisi bulunan a101 marketleri piyasa fiyatlarının altında ürünleri kaliteli olarak müşterilerine sunmaktadır. Peki ama bu hafta bizleri A101 6 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında beler bekliyor? A101 aktüel ürünleri kataloğu ile haftanın yıldızları, çok al az öde, ve 10 lira ve üzeri indirim kampanyalarında hangi ürünler yer alacak? 6 temmuz cumartesi günü start verilen kampanya ne zaman son bulacak? Aklınıza takılan tüm sorulara burada yanıt bulabilirsiniz.

Ailenizin bütçesini koruyan cep dostu market a101de bu hafta indirimler tam istediğiniz gibi olacak. Gıda alışverişleri için haftanın yıldızlarında şarküteri ve temel ihtiyaçlarınız kolayca giderebilir. Ayrıca 10 lira ve üzeri indirim kampanyasında ise belirlenecek süpriz ürüne sahip olmak için sadece 10 tl’nin üzerinde alışveriş yapmanız yeterli olacak. Böylece indirimli fiyattan yararlanabileceksiniz.

A101 6 Temmuz 2019 Fiyat Listesi

[table id=163 /]

Bir çok vatandaş ay sonunu kısıtlı bütçesi ile zor getirmektedir. Bu tür maaş alan takipçiler için aktüel marketler biçilmiş kaftan durumundadır. Düşük fiyatlardan aylık veya gündelik alışverişlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Onlarca çeşit ürün arasından size gerekli olanı bulup avantajlı olarak satın alabilirsiniz. Çok al az öde kampanyası ile belirli ürünlerden adetli olarak satın alıp daha düşük ücrette ödeyebilirsiniz.

Böylece sizler için incelenen 6 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna geldik. Haftaya A101 13 Temmuz 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşme üzere…

[alert-announce]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-announce]

a101 6 temmuz 2019 haftanın yıldızları

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.