A101 Aktüel

A101 9 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatları

Müşterilerin sabırsızlıkla içinde beklediği ve muhteşem indirimlerin bulunduğu A101 9 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatları yayınlandı.

Günümüzde ihtiyaçları karşılamak bi hayli zorlaştı. A101 marketleri düzenli olarak yayınladığı hafta sonu indirim katalogları ile orta ve dar gelirli ailelerin umudu oldu. Her hafta düzenli olarak kampanyaların yapıldığı a101 marketlerinde bu hafta da yine boş geçilmiyor. Sanal alemde paylaşılan ve çok beğenilen ürünlerin bulunduğu A101 9 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında ihtiyaç sahipleri için tüketim ürünleri bulunmaktadır. Kazançlı alışveriş yapanların adresi a101 marketleri kazandırmaya devam ediyor. Normal süpermarketlerden daha uygun fiyata ürün satan a101 mağazaları her geçen gün ülkemizde büyümeye de devam ediyor. her köşede bir a101 market görmek artık mümkün hale geldi. Böylece rekabet ortamı oluşuyor ve kazanan her zaman müşteriler oluyor. Peki ama bizleri A101 9 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında neler bekliyor? Gelin hep beraber göz atalım.

Haftanın Yıldızları

Şüphesiz her hafta yayınlandığı günden itibaren en çok rağbet alan bölümlerimizden birisi tabiki haftanın yıldızları oluyor. A101 hafta sonu aktüel ürünlerinde bu hafta evinizin bi çok ihtiyacını karşılamak üzerine yayınlandı. Temel ihtiyaç ürünlerinin geniş yer kapladığı a101 aktüel ürünleri kataloğunda ki tüm malzemelere uygun ücretler ödeyerek sahip olabilirsiniz. Özellikle manav bölümünde yer alan indirim sayesinde elma ve portakal satın alabilirsiniz. 8 ve 9 şubat 2019 tarihlerine özel kampanyada bu iki meyve özel fiyattan satışa çıkacak. 10 tl ve üzeri alışveriş yapan müşteriler için ise 1 litrelik Yudum Egemden Sızma Zeytin Yağı 37,95 tl yerine sadece 19,90 tl’den satılacak.

A101 9 Şubat 2019 Fiyat Listesi

[table id=21 /]

Çok Al Az Öde

Genel olarak atıştırmalık tarzı ürünleri sık gördüğümüz çok al az öde kategorisinde ise bu hafta temel ihtiyaçların yanı sıra saç bakım ürünlerini de görüyoruz. Adetli olarak satın alım yapanlar için çok uygun gelen aktüel ürünlere sahip olmak için yapmanız gereken tek şey 8 şubat cumartesi günü itibari ile a101’e uğramak. İncelemeniz üzere fiyat listesini ve ilgili broşürü sayfaya ekliyoruz. Şimdiden sizlere keyifli alışverişler dileriz.

Böylelikle sizler için özenle hazırlanan A101 9 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Önümüzdeki hafta sonu geçerli olacak A101 16 Şubat 2019 Hafta Sonu Fırsatlarında görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

a101-9-şubat-2019-haftanın-yıldızları

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com