A101 Altis Boks Eldiveni Boks Torbası – Altis Kondisyon Bisikleti – Altis Hula Hoop – Universal Pilates Topu

Cazip fiyatlarla dolu yeni kampanya kataloğunda A101 Altis Boks Eldiveni Boks Torbası – Altis Kondisyon Bisikleti – Altis Hula Hoop – Universal Pilates Topu incelemelerini yapacağız.

Muhteşem fiyatlı ürünlerin yer aldığı A101 12 nisan 2018 aktüel kataloğunda bu hafta spor severler için de ürünler geliyor. Baharın gelmesini fırsat görerek spora başlayacak olalar için. Birbirinden harika ürünleri bizlere bu hafta 12 nisan a101 aktüel kataloğu ile getiriyor. Peki ama spor için hangi ürünler geliyor? Bu ürünlerin fiyatları nedir? Merak etmeyin sorularınızın cevaplarını bu sayfada bulacaksınız.

A101 Altis Boks Eldiveni Boks Torbası

A101 12 nisan 2018 aktüel ürünler kataloğunda ilk inceleme ürünümüz A101 Altis Boks Eldiveni Boks Torbası oluyor. Sağlam asma zinciri sayesinde her yere montajını yapabileceğiniz. Evde Altis’in boks eldivenini de kullanarak rahatça çalışabilirsiniz. Altis Boks torbasını fermuarı sayesinde istediğiniz vakit söküp kılıfını yıkayabilirsiniz. Eldivenimiz ise Pu malzemeden üretilmiş olup, kapalı kayışlıdır. Bu sayede elinizden çıkmaz. ürünlerimizin fiyatlarına gelecek olursak A101 Altis Boks Torbası 39,95 TLA101 Altis Boks Eldiveni ise 39,95 TL. Bu iki ürüne sahip olmak için sabah erkenden a101 market önünde sıraya girmelisiniz.

A101 Altis Kondisyon Bisikleti

Aktüel ürün incelememize kondisyon bisikleti ile başlayalım. Evde rahatlıkla kullanabileceğiniz. Kolay kurulumlu, istediğiniz her an saklayabileceğiniz. A101 Altis Kondisyon Bisikleti bu hafta sizleri a101 markette bekliyor. Ürünümüzün özelliklerine gelecek olursak. A101 Altis Kondisyon Bisikleti üzerinde bulunan lcd ekranından hız, zaman, mesafe ve scan kontrollerini ve izlemelerini yapabilirsiniz. Pedal sistemi ise kademeli olarak ayarlanabilir olması size çok büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Fiyatına gelecek olursak a101 markette 199 TL’ ye sahip olabilirsiniz.

A101 Altis Hula Hoop – Universal Pilates Topu

Son aktüel ürün incelemelerimiz ise Altis Hula Hoop – Universal Pilates Topu üzerine olacak. ayarlanabilen çember sayesinde evinizde rahatlıkla her bedene göre ayar yapabileceksiniz. Universal Pilates topu seti ise 1 adet mükemmel 85 cm pilates topu, 1 adet 20 cm pilates topu, 1 adet pilates bandı, 1 adet direnç yayı ve el pompasından oluşan bu harika set’e sahip olmak için 12 nisan 2018 perşembe günü a101 markete uğramayı unutmayın. Piyasanın nerede ise 3 te 1 fiyatına satılacak olan Universal Pilates Topu fiyatı ise sadece 24,95 TL. daha fazla incelemeye ulaşmak için bildirimlerimize abone olmayı unutmayın.

A101 Altis Boks Eldiveni Boks Torbası - Altis Kondisyon Bisikleti - Altis Hula Hoop - Universal Pilates Topu