A101 Piranha Cep Telefonu Uyumlu Lens Piranha Bluetooth Spor Kulaklık Yorumları ve İncelemesi

26 nisan 2018 aktüel ürünler kataloğunda yer alan A101 Piranha Cep Telefonu Uyumlu Lens Piranha Bluetooth Spor Kulaklık yorumlarını ve incelemesini yapacağız.

A101 market nisan ayının son haftasına ait kataloğunda piranha markasına ait harika 3 adet ürün yayınladı. Teknoloji ürünlerini uygun fiyata ayağımıza kadar getiren a101 bu hafta A101 Piranha Cep Telefonu Uyumlu Lens Piranha Bluetooth Spor Kulaklık ürünlerini bizlere getiriyor. 26 nisan 2018 perşembe günü raflarda yerini alacak bu iki harika ürün daha öncelerde a101 markete gelmiş ve çok beğenilerek anında tükenmişti.

A101 Piranha Cep Telefonu Uyumlu Lens Yorumları İncelemesi

A101 Piranha Cep Telefonu Uyumlu Lensİncelemesini yapacağımız ilk ürün A101 Piranha Cep Telefonu Uyumlu Lens oluyor. Fotoğraf çekmek günümüzde çok popüler, normalde profesyonel kameralar çok yüksek fiyatlara satılıyor. Cebimizde bulunan telefonları, alacağımız piranha lens ile daha iyi çekim yapabileceğimiz bi hale dönüştürebiliriz. A101 Piranha Cep Telefonu Uyumlu Lensimizde 3 farklı lens seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan ilki Geniş açılı lens, bu lensimiz tek başına mandala vidalanamaz. Geniş açılı lensi kullanmak istiyorsanız önce iki lensi birbirine vidalayınız. sonra mandala vidalamanız gerekmektedir. Son olarak makro mod lensi, bu mod da ise daha kaliteli ve net çekim için resmim le aranıza 1-2 cm mesafe koymalısınız. Paket içeriğinde 3 adet lens, mandal ve saklama kesesi çıkıyor. Ürünümüzün yorumlarına gelecek olursak bu fiyata böyle bi ürün için gayet olumlu, çünkü çok fazla para vermiyorsunuz ve çekilen örnek resimler gayet başarılı, bizden tavsiye bu fiyata A101 Piranha Cep Telefonu Uyumlu Lens ürününü kaçırmayın. unutmadan son olarak fiyatını da belirtelim. 26 nisan 2018 perşembe günü satışa sunulacak olan A101 Cep Telefonu Uyumlu Lens‘in fiyatı sadece 7,95 TL.

A101 Piranha Bluetooth Spor Kulaklık Yorumları ve İncelemesi

A101 Piranha Bluetooth Spor Kulaklıkİkinci inceleme ürünümüz Piranha Bluetooth Spor Kulaklık oluyor. Spor yaparken müzik dinlemeye her zaman ihtiyacımız vardır. Çünkü müzik bizleri ayrıca şarj eder. Tempo tutarak daha verimli spor yapmamızı sağlar. Genelde tüm spor dallarında böyledir. Piranha marka spor kulaklık ergonomik yapısı sayesinde sizi hiç bir zaman rahatsız etmez. Diğer kulaklıklar gibi kulağınızdan düşmez, enseden kavramalı olan piranha kulaklık sizi rahat ettirecek. Malum spor yaparken insanlar terler ve çoğu kulaklık bu terden zarar görür Piranha Bluetooth Spor Kulaklık ta ise böyle bir şey asla başınıza gelmez çünkü terlemeye dayanıklıdır. Aynı zamanda telefonunuzun çalması durumunda dahili mikrofonu ile görüşmelerinizi rahatınızı bozmadan yapabilirsiniz. 2 yıl garantili olan A101 Piranha Bluetooth Spor Kulaklık yorumlarına internet’te baktığımızda çoğu spor sever’in keyifle kullandığınız görüyoruz. Yine fiyat performans açısından satılan alınabilir bir ürün olduğunu sizlerle paylaşıyoruz. A101 Bluetooth Spor Kulaklığın fiyatına gelecek olursak. 29 nisan 2018 perşembe günü a101 markette 29,95 TL. fiyattan satışa sunulacak. Eğer bu her iki ürüne sahip olmak isterseniz. Sabah erken saatte a101 market önünde beklemeniz gerekiyor. Stok durumu az olduğu için ürüne sahip olmadan tükenebilir.