Artık başkanlığa veda edeceğini duyurdu. Yorulduğunu ve koltuğunu daha iyi bir yönetime devredeceğini dile getiren başkan, ölene kadar Adana Demirspor taraftarı olacağını söyledi. Takımı için yıllarca fedakâr bir çalışma gösteren Murat Sancak artık futbol camiasına veda edecek.

Adana Demirspor üzerinde emeği bulunan başkan ilerleyen zamanlarda bir toplantı düzenleyecek ve bu kararını  kamuoyu ile paylaşacak. Böyle bir kararı almanın kendisi için oldukça zor olduğunu dile getiren Sancak, bu kararın hem kendisi için hem de yönetiminde bulunduğu futbol takımı için daha hayırlı olduğunu dile getirdi.

Adana Demirspor’da yeni bir dönem başlayacak

Şahsi Twitter hesabından çeşitli açıklamalarda bulunarak Adana Demirspor için yaptığı fedakarlıklar dan bahseden başkan, yönetime geldiği günden beri Adanademirspor taraftarlarına şampiyonluk yaşatma hissine vermek olduğunu defalarca söyleyen sancak artık yorulduğunu Ve şampiyonluğu başka bir ekibe devretmek istediğini söyledi.

Uzun yıllar çalışmasına rağmen futbol takımına Süper Lig düzeyine çıkart ama yan başkan daha genç ve daha dinamik bir ekibin bu konu hakkında daha girişimsel çabaları olacağına eminim dedi. İlerleyen zamanlarda kongreyi toplayıp bu kararını açıklayacak olan Murat Sancak sadece başkanlığı bıraktığını Adana Demirspor taraftarı olarak ölene dek takımı destekleyeceğini her fırsatta söyledi.

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap