2019-10-16T07:51:40+03:00
Ana Sayfa Gündem 16 Ekim 2019 112 Görüntüleme

Adana’da 70 Yaşındaki Adamın Evi Kül Oldu!

Bugün Adana’nın Feke ilçesinde üzücü bir yangın olayı meydana geldi.

Tek katlı bir evde içinde kimse olmadığı bir zamanda çıkan yangın hızlı bir şekilde yayıldı. 70 yaşındaki Ali Yeğen isimli şahsa ait olan evde o an için bulunmayan Yeğen, çevre halk tarafından olayla ilgili bilgilendirildikten sonra evine geldi ve manzara karşısında hayrete düştü. Gözyaşlarını tutamayan Ali Yeğen çaresiz bir şekilde alevlerin evini yok etmesini izledi.

Adana Feke ilçesinin Kaleyüzü Mahallesinde meydana gelen yangının ne sebeple çıktığı henüz belirlenemedi ve üzerinde çalışılıyor. Yangının ilk çıkış anında yalnızca mahalle sakinleri tarafından müdahale edilen evin yangını durdurulamadı ve sonrasında itfaiye ekipleri bölgeye yetişti.

Kısa sürede bölgede hazır bulunan belediyeye ait itfaiye ekipleri yangını söndürdü fakat ev kullanılamaz hale geldi. Yanmış eve jandarma ekipleri girerek incelemeler yapmaya başladılar. 70 yaşındaki Ali Yeğen ise gözyaşlarıyla olup biteni izlerken, çaresiz bakışları çevresindeki insanların yüreklerini dağladı. Ömrünün büyük bir kısmını geçirdiği evi ateşlere teslim eden Ali Yeğen’in bundan sonra nerede yaşayacağı ise bilinmiyor.

Feke İlçesine Geçen Ay da Yıldırım Düşmüştü

Adana’nın Feke ilçesi geçen ay da ilginç bir doğa olayına şahit olmuştu. Yıldırımın hedefi olan Feke ilçesinde 5 inek yıldırımdan dolayı ölerek telef olmuştu. Yıldırım herhangi bir insana ise isabet etmemişti.

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.

Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.

İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.