Kurulda başkan adaylarından bir tanesi olan Ahmet Nur Çebi yardımcıları ile beraber kameraların karşısına çıktı. Yapacakları projelerden bahseden Ahmet Nur Çebi seçim ile alakalı merak edilen sorulara da yanıt verdi. Kısa süre içerisinde seçim yapılacağını ve bu kısa süre içerisinden yoğun bir program gerçekleştirdiklerini söyleyen başkan adayı geçtiğimiz mayıs ayında 3 yıllığına başkan seçilen Fikret Orman’ın kendi sebeplerinden ötürü başkanlığı bırakacağını açıklamıştı.

Bu kararın öncelikle Beşiktaş camiasına hayırlı olmasını dilerim diyen Çebi, Her kesimin seçimler ile alakalı farklı projelerinin olduğu ve ziyaret edilmesi gereken yerlerin bulunduğunu belirtti. Bazı başkan adayları Anadolu da bulunan takım derneklerini de ziyaret ederek destek istemişti. Bizim kısıtlı zamanımızdan dolayı Anadolu’ya gidemedik.

Her Şey Büyük Beşiktaş Kulübü için

Göreve seçilirsek şeffaf bir yönetim tarzı sergileyeceklerini söyleyen Ahmet Nur Çebi mali durumu toparlamak içinde elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız dedi. Takım’ın 1 kuruşunu harcamak için 1 ay düşüneceğim. Her şey Beşiktaş için camia’ya pembe yalanlar söyleyerek oyalamayacağım.

Geçtiğimiz dönemlerde kulüpte yapılan ihraçları da ele alan başkan adayı bu durumlar ile ilgili herhangi bir af çıkabilir mi sorusuna ise şu şekilde yanıt verdi. Adalet ve huzurun bulunmadığı ortamda asla başarı olmaz. Biz geçmişte olan olayları titizlik ile inceleyip gereken kararları da vereceğiz. Sezon sonuna doğru sözleşmesi biten arkadaşları değerlendirmeye alarak. eğer Beşiktaş kulübüne faydası var ise tutmaya çalışacağız. Eğer yok ise de kendileri ile yollarımızı ayıracağız dedi.

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap