Aprilla Kulak ve Burun Kılı Alma Makinesi – Aprilla Sarj Bakım Seti

Aktüel ürün incelememizin konusu 22 mart 2018 kataloğundaki Aprilla Kulak ve Burun Kılı Alma Makinesi – Aprilla Sarj Bakım Seti olacak.

a101 markete 22 martta gelecek ürünler arasında aprilla marka iki ürünümüz uygun fiyatı ve şık tasarımı ile inceleme için bizi bekliyor. vakit kaybetmeden ayrıntılı olarak Aprilla Kulak ve Burun Kılı Alma Makinesi – Aprilla Sarj Bakım Seti incelememize başlayalım. İlgili resimler üzerine tıklayarak büyük boy broşürlere ulaşabilirsiniz.

Aprilla Kulak ve Burun Kılı Alma Makinesi

Aprilla Kulak ve Burun Kılı Alma Makinesi a101 22 mart 2018Kişisel bakım hayatımızın tam merkezinde, artık herkes kişisel bakımına zaman ayırıp kuaförlere veya güzellik merkezlerine gidiyor. Evde yapılabilecek olan işlemler için dahil kuaförlere gidiyoruz. Aprilla Kulak ve Burun Kılı Alma Makinesi ile bakım merkezlerine para vermeden evde rahtlıkla kişisel bakımımızı yapabileceğiz. Aprilla ürünümüzün özelliklerine geldiğimiz zaman; Paslanmaz çelik bıçaklara sahip olan bu sayede uzun süre kullanılabilecektir. Sadece kuru ortamlarda kullanılması tavsiye edilen Kulak ve Burun Kılı Alma Makinemizi kullanırken hiç korkmanıza gerek yok çünkü cildinizi kesme riski barındırmıyor.

1 adet aa pil ile çalışan aprilla marka makinemizin aynı zamanda şık görünümlü koruyucu kapağı da bulunmaktadır. 2 yıl garantisi olan Aprilla Kulak ve Burun Kılı Alma Makinesi fiyatı sadece 7,50 TL. Uygun fiyatı ve sınırlı sayıda stoğu sayesinde mağazalarda hızla tükenecektir. Ürüne sahip olmak için sabahın erken saatlerinde market önünde beklemenizi öneriyoruz.

Aprilla Sarj Bakım Seti

Aprilla Sarj Bakım Seti a101 22 mart 2018a101 22 mart 2018 aktüel ürünler kataloğunda Aprilla markasına ait ikinci incelememiz ise her erkeğin elinin altında bulunması gereken Aprilla Sarj Bakım Seti ile alakalı olacak. Ürünümüzün özellikleri ise şöyle Saç Kesme makinesi olarak kullanabilme, tıraş makinesi olarakta kullanabilme, hassas burun ve kulak düzeltici özelliklidir. Sakala şekil vermek veya düzeltmek içinde kullanabilirsiniz. 600mAh bataryası ile kablosu olarak 30 dakika boyunca çalışabiliyor. Üzerinde bulunan led göstergeler sayesinde şarj durumunu takip edebileceksiniz. Paslanmaz çelik bıçakları sayesinde uzun müddet yardımcınız olacak olan Şarj Edilebilir Erkek Bakım Seti 5’i Bir Arada aksesuarları arasında bulunan şarj adaptörü, şarj tabanı, 5 farklı kesme tarağı, temizleme fırçası da yine kaliteli ve sağlam malzemeden üretilmiştir. Aprilla Sarj Bakım Seti ürünümüzün fiyatına gelecek olursak sahiden de bu fiyata bu ürün bence hiç kaçırılmaması gerek sadece ve sadece 49 TL. Eğer erkek bakım setine sahip olmak istiyorsanız, sabah erken saatte a101 market önünde beklemeniz gerekiyor.

A101 22 Mart 2018 Aktüel Ürünleri Ayrıntılı Broşüler için tıklayınız.