Ekonomi

Bakanlar Manisa’daki Projeleri Yerinde İnceledi!

Bakanlar Manisa’daki Projeleri Yerinde İnceledi!

Manisa’nın Köprübaşı ile Demirci ilçeleri arasında oluşturulan ve büyük bir kolaylık sağlayarak mesafeleri kısaltması hedeflenen yol çalışması ile ilgili bilgi alan Bakanların alana helikopterle gelmesi dikkat çekti.

Bakanların helikopterden indiği alandaki yol çalışmasının önümüzdeki yılın sonuna kadar tamamlanmasının hedeflendiği açıklandı. Çalışmayla ilgili açıklamada bulunan Ruhsar Pekcan bu yolda bir zamanlar bulunan virajlar çok canlar aldığını söyledi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanın basın mensupları ve halkın huzurunda teşekkürlerini ileten Pekcan, yol çalışmasının bitmesiyle birlikte Manisa halkına büyük bir hizmetin gerçekleşmiş olacağını söyledi.

Bakan Pekcan’dan teşekkür alan Cahit Turhan ise Türkiye genelinde birçok yol yapım çalışması olduğunu ve bugüne kadar hiçbirinin yarıda kesilmediğini hatırlattı. Manisa’nın Köprübaşı ve Demirci ilçeleri arasındaki yol çalışmasının da kesinlikle tamamlanacağının sözünü veren Turhan Manisalıların takdirini topladı.

Toplantıya Basın Mensupları Alınmadı

3 Bakan bu bölgeyi inceledikten sonra minibüse binerek Demirci Kaymakamlığı makamına geçti. Yol üzerinde Demirci Devlet Hastanesi yakınlarında toplanan vatandaşlar 3 Bakanı coşkulu bir şekilde karşıladı. Kaymakamlıkta bir süre görüşmelerde bulunan Bakanların hem Manisa ili, hem de çevre ilçelerle ilgili yetkili ağızlardan kapsamlı bilgi aldıkları öğrenildi. Basının içeriye alınmadığı toplantı sonucunda bu 3 Bakanlığın Manisa ile ilgili projelere hız vermesi bekleniyor.

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com

Yorum Yap