Dünya

Barack Obama’dan İngiliz Prense Tavsiyeler!

Barack Obama’dan İngiliz Prense Tavsiyeler!

Edinilen bilgilere göre Barack Obama’nın Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olduğu dönemde büyük bir samimiyet kuran ikili o günden şimdiye kadar geçen sürede irtibatlarını da koparmadan sürekli görüşmeye devam ettiler. Nihayetinde bugüne gelindiğinde hala Obama’nın bazı konularda genç Prens Harry’e tavsiyelerde bulunduğu öğrenildi.

Obama Çiftini Kendilerine Örnek Alacaklar

Her ne kadar maddi anlamda bir sıkıntı yaşamayacak olsalar dahi ellerinde bulunan ün ile popüler kalmaya devam etmek isteyen Prens Harry ve eşi, Obama çiftinin yolundan yürüyecek.

Hatırlanacağı üzere bir önceki dönem ABD Başkanı olarak Barack Obama görevini devrettikten sonra çok sayıda projenin içinde kendisini bulmuş, belgesel, film ve sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak yer almıştı. Bunun yanında bir kitap yazmayı da başaran Obama maddi anlamda büyük kazanımlar elde etmişti.

Barack Obama ve eşi gibi projelere atılmaya hazırlanan çiftin önümüzdeki günlerde bir takım girişimlerde bulunması bekleniyor. Kraliyetin içinden kopacak olan çifte birçok teklifin geldiği ve adeta projelerin sıraya girdiği de gelen bilgiler arasında bulunuyor.

Birkaç farklı projeyle ilgili ise Prens Harry’nin anlaşma sağladığı ve kısa süre içerisinde bu projelerde yer alacağı belirtiliyor. Maddi bağımsızlık için büyük bir tahttan vazgeçen çiftin geleceği şimdiden merak konusu oldu.

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com

Yorum Yap