Spor

Beşiktaş Caner Erkin’le Yola Devam Edecek!

Besiktas Caner Erkin’le Yola Devam Edecek!

Beşiktaş’ın teknik heyetinin raporu ve teknik direktör Abdullah Avcı’nın talimatları doğrultusunda Caner Erkin’in takımda kalmasının istendiği, bunun üzerine Beşiktaş’ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi’nin yeni kontrat için masaya oturma kararı aldığı öğrenildi.

Alınan bilgilere göre tecrübeli oyuncunun da Beşiktaş’taki ortamdan memnun olduğu ve sözleşme uzatmaya sıcak baktığı belirtildi. Ara transfer döneminin açılmasıyla birlikte oyuncuyla yeni kontrat yapmak isteyen Beşiktaş yönetimi oyuncu maaşını ise biraz kısmayı planlıyor. Caner Erkin şu anda Beşiktaş kulübünde yıllık 1.75 milyon euro maaş alıyor.

İstatistikleri İle Başarısını Gösteriyor

Beşiktaş Ocak ayında masaya oturacağı oyuncuya ekonomik kriz ve oyuncunun yaşının da ilerlemiş olmasını göz önünde bulundurarak 2 yıllık 1,25 milyon euroluk bir ücret önerecek. Caner Erkin’in de ücreti kabul etmesi durumunda oyuncu ile resmi sözleşme imzalanacak. Aksi taktirder 2020 yılının Haziran ayında kontratı bitecek olan Caner Erkin farklı kulüplere bedelsiz olarak gitme hakkı elde edecek.

Beşiktaş’ın başarılı oyuncusu Caner Erkin bu sezon Süper Lig’de 11, Avrupa Liginde ise 4 kez Beşiktaş formasını giydi. Sol kanattan yaptığı bindirmeler ve asistleriyle ön plana çıkan oyuncu oynadığı 15 maçta 1 gol atarken, 6 kez ise asist yapma başarısı gösterdi. Takım yönetimi tarafından beğenilen oyuncu teknik adamla ve yönetimle iyi anlaşıyor. Taraftarında yakından takip ettiği ayrıca çok sevdiği profesyonel oyuncu Beşiktaş taraftarına her açıklamasında teşekkür etmeyi ihmal etmiyor.

Yazar hakkında

Sergen Bakış

Antalya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümü mezunuyum. Uzun yıllardır haber siteleri için içerik üretmekteyim. Sahalarda ropörtaj yaparken bana rastlayabilirsiniz.

E-Posta: sergenbakis@aktueladam.com

Yorum Yap