Yeni başkan Ahmet Nur Çebi kulüp hakkında önemli kararlar aldığını kamuoyu ile paylaştı. Öncelikli olarak kötü bir dönem atlattıklarını ve bu durumun Allah’ın izniyle bir daha yaşanmayacağını söyledi. Teknik direktör konusunda Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen bir öğle yemeğinde futbolcularla ve Beşiktaş Spor Kulübü’nün futbol takımının eski teknik direktörü Abdullah Avcı ile bir araya geldi.

Yemekte çok önemli açıklamalarda bulunan Çebi teknik direktör konusunda yollarına yine Abdullah Avcı ile devam edeceklerini duyurdu. Futbolcuların onu tanıdığını ve güvendiğini belirten Çebi, Abdullah Avcı ile çok uzun yıllardır tanışıyoruz ve kendisine başarılı işler yapacağı konusunda güveniyoruz sözlerini kullandı.

Yönetimde Çebi dönemi

Beşiktaş spor kulübünde başkan değişikliğinin ardından yeni başkan koltuğuna oturan Ahmet Nur Çebi yeni dönem hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Öncelikli olarak kulüplerden beklenenin sportif faaliyetler ve bunun sonucunda gelen başarılar olduğunu belirten Çebi başarılı olmak adına çok çalışacağız ve taraftarlarımızın yüzünü kara çıkarmayacağız sözlerini kullandı.

Yönetimde olduğu sürece taraftarlarına ve birlikte çalıştığı insanlara asla yalan söylemeyeceğini ve insanları kandırmayacağını belirten Çebi görevim boyunca sizleri yalnız bırakmayacağım ifadelerini kullandı. Beşiktaş’ın oldukça zor günler atlattığını ve bundan sonra çalışarak ve emek sarf ederek daha güzel günler göreceğinin altını çizdi.

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap