Spor

Beşiktaş’ta Krizler Bitmiyor!

Beşiktaş’ta Krizler Bitmiyor!

Lider Sivasspor karşısında dün yaşanan hezimet sosyal medyada taraftarların yoğun bir şekilde tepkisine de sebep oldu. Statta da yaşanan tepkilerde Abdullah Avcı tıpkı sezonun başında olduğu gibi yuhalandı ve istifası istendi.

Hatırlanacağı üzere sezon başında Beşiktaş çok kötü nir performans ortaya koymuş ve ligin en alt sıralarına kadar gerilemişti. Sonrasında durumu toparlayan Beşiktaş peş peşe elde ettiği galibiyetlerle üst sıralara doğru tırmanışına başlamış ve taraftarın tepkisi azalmıştı.

Dün akşam Sivasspor karşısında alınan mağlubiyetten sonra tribünlerde karşılaşılan tezahüratlar sezon başlarını hatırlattı. Geçtiğimiz günlerde kulübünden kovulan Sergen Yalçın’a tezahüratlar yapan taraftarlar, takımın başına tecrübeli teknik adamın getirilmesini yönetimden yeniden talep etmeye başladı. Abdullah Avcıyı oldukça üzen bu durum karşısında Beşiktaş yönetiminin de bir hayli mutsuz olduğu öğrenildi.

Rakiplerinin Gerisinde Kalıyor

Öte yandan Beşiktaş’ın diğer krizleri de devam ediyor. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından konulan transferdeki bütçe limiti sebebiyle ara transfer sezonunu boş geçiren Beşiktaş ezeli rakiplerinin bu konuda bir hayli gerisinde kaldı.

Kadroya takviye yapamaması sebebiyle şampiyonluk umutları azalan Beşiktaş’ta taraftar da yıldız bir oyuncu transfer edilmemesine tepki gösteriyor. Bunun dışında parasını alamayan oyuncuların da kulüp içinde huzursuz olduğu ve bir an önce paralarının kendilerine ödenmesini istedikleri belirtildi.

Taraftalar ise oynanan futboldan pek memnun değil, sosyal medya üzerinden futbolcular ve yönetim ile ilgili bir çok şikayet dile getirildi.

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com

Yorum Yap