Ana Sayfa Aktüel Ürün İnceleme 21 Mayıs 2018 11 Görüntüleme

Bim 1 Haziran 2018 Kampçı Baltası Kampçı Küreği ve Piknik Malzemeleri İncelemeleri

Piknikçiler ve kampçılar bu hafta çok şanslılar sizler için bugün Bim 1 Haziran 2018 Kampçı Baltası Kampçı Küreği ve Piknik Malzemeleri İncelemelerini yapacağız.

Bim market her hafta milyonlarca kişinin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Bu hafta bim 1 haziran 2018 aktüel kataloğunda havaların ısınması ile birlikte kamp yapacak olanlar için ve piknik yapacak olan için harika ürünler var. Sizler ile beraber Bim 1 Haziran 2018 Kampçı Baltası Kampçı Küreği ve Piknik Malzemeleri İncelemelerini burada yapacağız. Peki ama 1 haziranda bime gelecek kamp ürünleri arasında neler var? Kamp ürünlerinin fiyatları nedir? Tüm sorularınızın cevabını sayfanın ilerleyen kısmında bulabilirsiniz.

Bim 1 Haziran 2018 Kamp Malzemeleri

bim 1 haziran 2018 kamp malzemeleri incelemesiBeton binaların yükselmesi ile hafta sonu olsun veya 1-2 günlük boşlukta hemen kendimizi doğaya atmaya çalışıyoruz. Biraz olsun bu bize ve hayatımıza renk katıyor. Deyim yerinde ise nefes aldırıyor. Kamp kurmak gerçekten binaların arasından sıyrılarak doğa ile baş başa kalmak söylemesi bile mükemmel geliyor. Tabi ki kamp yapmak için bazı envarterlere ihtiyacımız olacak. İşte tam burada bim markete gelecek olan kamp ürünlerinin neler olduğuna bakmamız gerekiyor. Çoğu işimize yarayacak türden malzemelerdir. İlk ürünümüz taşıma çantası yanında hediye olarak verilecek olan Katlanabilir Kamp-Plaj Sandalyesi fiyatı ise sadece 39,90 TL. Su geçirmeyen kumaştan üretilen çadırımızda tek hareket ile açma ve kapama yapabilirsiniz. 200*200*110 cm ölçülerinde ki Otomatik Çadır’ın fiyatı 89,90 TL. Paslanmaz çelikten imal edilen bez kılıflı Kampçı Baltası 19,50 TL. Kataloğumuzda belkide en dikkat çekici ürün bu olacak. Bileklikli ve özel tasarım kılıfı bulunan, üzerinde yol tayin edebilmek için pusulası ve düdüğü bulunan, lazer kesim ağızlı dır. Fiyata gelecek olursak 39,90 TL. Çelik malzemeden üretilen 2 parça demonte ürün olması ile fazla yer kaplamayan, kazma ve kürek olarak kullanabileceğiniz. Kampçı Küreği 19,90 TL.

Bim 1 Haziran 2018 Piknik Malzemeleri

bim 1 haziran 2018 piknik malzemeleri incelemesiSıra geldi piknikçiler için olan bim aktüel ürünlere, bu hafta piknikçiler içinde işe yarayacak uygun fiyatları ile gözümüze çarpan ürünler var. Ayaklı bir mangal ilk başlangıcımız olabilir. 45-30 cm ölçülerinde Mangal 24,90 TL. Örme ip kalitesi arttırılmış olan Örme Hamak 19,90 TL. 8 ile 12 saat arasında içindekini muhafaza edebilen Musluklu Termos 34,90 TL. Baskılı tela kumaşlı, katlanabilen Piknik Örtüsü 3,90 TL. 30 adet çay bardağı kapasiteli Çift Musluklu Semaver 44,90 TL. İçinde yok yok olan muhteşem piknik seti 13,90 TL. Görmüş olduğunuz gibi fiyatlar uygun ürünler kaliteli bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız. 1 haziran 2018 cuma günü bim markete uğramayı unutmayınız. Ürünler stok adetli geldiği için erken saatte uğramanız sizin yararınıza olacaktır.

İlgili Broşürlere ulaşmak için Resimlerin Üzerine tıklayabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.