Ana Sayfa Bim Aktüel 29 Nisan 2019 42 Görüntüleme

Bim 10 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu

Vatandaşların beğenisine sunulan indirim ve kampanyaların bol olduğu Bim 10 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Bim aktüel marketlerinin bu hafta paylaştığı aktüel kataloglar yine sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Büyük kampanyaları artık her hafta düzenleyen bim mağazası müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. geçmişten günümüze her cuma indirim reyonlarını aktüel fırsatlar ile dolduran mağaza bu haftayı da boş geçmeyecek. Peki ama bizleri Bim 10 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunda neler bekliyor? Bimde bu cuma hangi ürünler aktüel kampanyaya dahil edilecek? 10 mayıs 2019 cuma günü başlayan fırsatlar ne zaman son bulacak? Sosyal medya üzerinden aldığımız bu soruların yanıtlarını sizler için araştırdık ve yanıtlarını burada sunacağız. Sizlerde soruları merak edenlerden iseniz. Ayrıntılı katalog incelemesine fiyat listesine ve broşür sayfalarına göz atabilirsiniz.

yaşadığımız dönemde bütçeye göre alışveriş yapmak zorlaştı. Lakin bim marketleri her kesin cebine uygun fiyatlı ürünleri indirim gününde getirmeyi başarıyor. Büyük ilgi gören fırsat günleri halkın büyük ilgisi ile karşılanıyor. Cuma günleri mağaza şubelerinin en kalabalık günü olurken, indirimler bir hafta boyunca sürmektedir. Hal böyle olunca ekonomik ve kalite olarak üstün olan bim şubeleri vatandaşın uğrayacağı ilk market oluyor. Düşük bütçe ile aylık, haftalık alışverişlerin yapıldığı mağaza her haftaya özel ürünler getirmektedir. Özellike yeni nesil teknoloji ürünlerini yarı fiyatına ayağınıza kadar getirebiliyor. Piyasada yüksek fiyatlara satılan elektronik ürünler bim marketin politikası gereği vatandaşlara uygun ücretten satışı yapılıyor.

Bim 10 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

[table id=111 /]

Ev hanımları içinde bim marketlerinin önemi bi hayli yüksek, çünkü her hafta abartısız ev hanımları için özel ürünler getiren bim marketi hiç bir haftayı boş geçmiyor. Mutfak gereçleri, küçük ev aletleri, ev dekorasyon malzemeleri gibi bayanların dikkatini çeken bu tür malzemeler her cuma bimde bulunmaktadır. Tabi ki uygun fiyat garantisi ile müşterilere arz edilmektedir. Maaşı aldıktan sonra ufak bir bütçe ile bu yazdıklarımızı satın alabilirsiniz. Bim süper marketleri katalogları sayesinde ay sonuna kadar rahat bir nefes almanızı sağlıyor.

Böylece sizler için hazırlanan 10 Mayıs 2019 bim Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı Bim 17 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

bim 10 mayıs 2019 samsung j4 plus cep telefonu

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.