2020-01-22T10:24:54+03:00
Ana Sayfa Bim Aktüel 2 Haziran 2019 24 Görüntüleme

Bim 11 Haziran 2019 Haftanın Önerileri

Yeni haftaya ait indirimlerin olacağı Bim 11 Haziran 2019 Haftanın Önerileri yayınlandı.

Ucuzluk denildiğinde akla gelen ilk marketler arasında yer bulan bim, bu hafta süper haberler ile bizleri karşılıyor. Her hafta yüzlerce çeşit ürünü bizlerin ayağına kadar getiren mağaza bu haftayı boş geçmeyerek müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor. %100 müşteri memnuniyeti politikasına dayalı kurulmuş olan bim mağazaları takipçilerini her hafta memnun edecek düzeyde ürünler sunmaktadır. Peki ama bu kadar konuşulan Bim 11 Haziran 2019 Haftanın Önerilerinde bizleri neler bekliyor? Bimde bu salı yapılacak indirimler arasına hangi ürünler katılacak? Bim haftanın önerileri hangi tarihler arasında geçerli olacak? Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Bim aktüel marketleri daima yerli ve ithal malları reyonlarına dizmeye ve sizleri bu harika ürünler ile buluşturmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü marka ürünleri uygun fiyattan aktüel raflarında gördüğümüz mağaza büyümeye ve daha fazla insana indirim götürmeye devam ediyor. Geçmişten günümüze bir çok dar gelirli ailenin umudu olan süper market bu alışkanlığını sürdürerek daha bir çok ailenin yaralarını sarmaya ve uygun fiyatlı ürünler getirmeye devam ediyor. Özellikle ramazan ayı içerisinde sunduğu kampanyalar ile müşterilerini kendine bağımlı hale getirdiğini söyleyelim. Neden mi? Çünkü normalde piyasada çok yüksek fiyattan satılan aynı kalitede ki ürünler bimde uygun fiyattan satılmaktadır. Kaliteli ürünleri daima uygun fiyata satmayı başaran bim mağazası büyümeye ve daha fazla ürünle karşımıza çıkmaya devam edecek.

Bim 11 Haziran 2019 Fiyat Listesi

[table id=140 /]

Tüketici dostu fiyatları ile tezgahlarda bir çok ürün çeşidini sizlere getiren market indirim denildiği zaman parmak ile gösteriliyor. Milyonların sevgilisi olan bim mağazaları her gün, her an kalabalık çünkü fiyatlar müşterilerin tam istediği gibi oluyor. Süpermarketin raflarında kendine has özel ürünlerde yer almaktadır. Mutfaklarınızda güzel lezzetli yemek hazırlamak isteyen ev hanımları sizler için harika malzemeler  de bulunmaktadır. Salı günü indirim gününün başlangıcı olduğundan ürünler hızla tükenebilir. Sabahtan bime uğrayıp beğendiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Böylece sizler için incelemeye aldığımız Bim 11 Haziran 2019 Haftanın Önerilerinin sonuna geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı Bim 18 Haziran 2019 Haftanın Önerilerinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

bim 11 haziran 2019 makyaj malzemeleri

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.

Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.

İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.