Bim Aktüel

Bim 12 Mart 2019 Haftanın Önerileri

Baharın gelişi ile ev temizliği yapan hanımlara özel ürünlerin olduğu Bim 12 Mart 2019 Haftanın Önerileri yayınlandı.

Bimde bu hafta süper fırsatlar hanımları bekliyor. Bahar ayının gelişi ile artık havalar ısındı ve uzun zamandır dip köşe temizlik yapılmıyordu. Bu vesile ile ev hanımları artık derin temizliğe başlayacak. Bim marketleri ise bu konuda ki duyarlılığı ile çeşit çeşit temizlik ürünlerini uygun fiyattan ayağınıza kadar getiriyor. Salı günlerine özel bim haftanın önerileri broşüründe bu salı temizlik yapacaklar için paylaşıldı. Sizlerde bahar temizliği yapacaksanız. İlk olarak bime uğrayıp ihtiyacınız olacak tüm temizlik malzemelerini ucuza alabilirsiniz.

  • Bim Haftanın Önerileri 12 mart 2019 fırsatları arasında neler var?
  • 12 Mart 2019 Bim Yeni Hafta Kataloğu kampanyaları hangi ürünleri kapsıyor?
  • Bim Haftanın Önerileri indirimleri hangi boyutta olacak?
  • Bim Aktüel Kataloğu fırsatları hangi tarihler arasında geçerli olacak? Tüm sorularınıza bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ekonomik ve kazançlı alışveriş yapmak isteyenlerin adresi bimde bu salı muhteşem ürün kampanyaları sizleri beklemektedir. 15 farklı ürün çeşidinde indirim uygulayan bim marketlerinin fiyat listesine ve detaylı görsellere sayfamızın devamında bulabilirsiniz. Tüm indirim ve kampanyalardan faydalanmak isteyenlerin bu hafta bime uğramaları yeterli olacak.

Bim 12 Mart 2019 Fiyat Listesi

[table id=41 /]

Bahar Temizliği Ürünleri

Yeni haftaya ait bim broşürlerinin paylaşılması ile tüm indirimli ürünler ortaya çıktı. Evinizi temizlemek için veya kıyafetleriniz için bir çok çeşit temizlik ürünün yer aldığı 12.3.2019 haftanın önerilerinde piyasanın çok altında sayılacak bir ürün var. 3 farklı kutusu ile satışa sunulacak olan eyüp sabri tuncer el sabununu bilmeyen yoktur. Kalite ve uygun fiyattan ürünlerin satıldığı bim mağazalarına uğrayarak bu harika fırsattan faydalanabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere b,m aktüel kataloğunda sadece ev temizliği ürünleri bulunmuyor. Bulaşık ve çamaşır temizliği için gerekli olan tablet ve deterjanlar da yer almaktadır. Eğer sizlerinde broşürde yer alan ürünlere ihtiyacınız varsa bu salı bim mağazalarından tüm ürünleri tedarik edebilirsiniz.

Böylelikle sizler için incelemeye aldığımız Bim 12 Mart 2019 Haftanın Önerilerinin sonuna aldık. Haftaya yeni fırsatların olacağı Bim 19 Mart 2019 Haftanın Önerileri incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler arasında ilerlemek için resimlerin üzerine tıklayınız.[/alert-success] 

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com