Bim Aktüel

Bim 12 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu

Yeni kampanya dönemi ile beraber müşterilere sunulacak güncel Bim 12 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Bim mağazalarının bu hafta yapacağı indirimler vatandaşlar tarafından epey merak edilmekteydi. Aktüel ürünler denildiğine ilk aklımıza gelen marketlerden biri olan bim yerli ve ithal ürünleri uygun fiyattan satmaya devam ediyor. 7000’e yakın şubesi ile Türkiye’nin her alanına yayılmış durumda olan mağaza hazırladığı kampanyalarda hesaplı ve kaliteli ürün politikasını sürdürüyor. Peki ama bizleri bu cuma bimde neler bekliyor? Bim 12 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu ile beraber hangi ürün kaç liradan satılacak? Bim aktüel ürünleri broşüründe kampanya ürünleri neleri kapsıyor? 12.3.2019 bim katalog hangi tarihler aralığında geçerli olacak? Bu ve bunlar gibi bir çok soruyu cevaba kavuşturduğumuz bu sayfada güncel katalog ile ilgili tüm meraklarınızı gidermiş olacaksınız.

Bim Nisan 2019 Kampanyaları

Bim markette indirimler hız kesmeden devam ediyor. Türkiye de milyonlarca müşterisi olan mağazanın her günü dolu dolu geçiyor. Özellikle indirim günü sabah erkenden mağazaya gelen müşteriler daha önce broşürler üzerinden gördüklerini ürünleri satın almayı planlıyorlar. Lakin bim kataloğunda bulunan aktüel ürünler stok adetli gelmektedir. Yani bir ürünü gerçekten satın almak isterseniz. Sabah erkenden bim marketleri önünde sıraya girmelisiniz. Eğer o markette yok ise etrafınızda bulunan diğer şubelere de göz atmanız sizin faydanıza olacaktır. Bazı haftalar o kadar uygun fiyatlı ürünler geliyor ki, herkes o ürüne sahip olmak için mağazaların önüne koşuyor. Bu hafta da yine süper market bekleneni verecek. Bütçesi az olanlar içinde bimde harika ürünler var. Aylık veya haftalık alışverişlerinizi bütçeyi sarsmadan yapabileceksiniz.

Bim 12 Nisan 2019 Fiyat Listesi

[table id=83 /]

Ülkemiz açısından bir çok yeniliğe imza atan mağazanın istihdama da büyük faydası bulunmaktadır. 7000’e yakın şubesi ile hizmet veren mağazada binlerce kişi çalışmaktadır. 09:00 ile 21:00 saatleri arasında açık olan market’ten tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün. Temizlik ve hijyen kurallarına uyan mağazanın personeli ise devamlı güler yüzlü ve her konuda yardımcı olmaktadır. Hal böyle olunca müşterilerin devamlı alışverişler için bime gitmeleri normal oluyor.

Böylece sizler için harika ürünlerin yer aldığı Bim 12 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunun incelemesine göz attık. Haftaya Bim 19 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

bim 12 nisan 2019 stanley outdoor termos

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com

13 Yorumlar