Bim Aktüel

Bim 13 Aralık 2019 Aktüel Kataloğu

Ucuzluk ve kaliteli malzemelerin adresi bimde bu hafta muhteşem kampanyaların yer aldığı BİM 13 aralık 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

BİM aktüel malzemeleri ile beraber Evlerimizin ve kişisel olarak ihtiyaçlarımızın bir çoğunu görmekteyiz. Her dönem bir biriden özel ve uygun fiyatlı malzemeleri ayağımıza kadar getiren market bu hafta yine yapacağı yaptı. peki ama merak içinde beklenen ve tüm gün sosyal medyayı meşgul eden BİM 13 aralık 2019 Aktüel Kataloğunda hangi malzemeler var? BİMde bu hafta sergilenecek malzemelerin detayları nasıl? 13 aralık cuma günü bim markete gidenler hangi malzemeleri indirimli olarak satın alabilecek ve bu indirimlerin geçerlilik tarihleri nedir? Sizlerin de merak edeceğini düşünerek sosyal medyada cevap bekleyen soruları derledik ve burada hepsine tek tek cevap vereceğiz.

6000’i geçen şube sayısı ile Türkiye’nin her yerinde olan bim marketleri indirimleri tüm ülke vatandaşlarına götürmekte kararlı, baktığınızda her köşe başında bir bim şubesi görüyorsanız. Bu yolda doğru adımlar attığını anlayabilirsiniz. Tek amaçları bütçeleri düşü olan ve ay sonunu zor getiren vatandaşlara yardımcı olmak ve onlarında evlerine gıda, temizlik vs malzemeleri girmesini istemektedirler. hal böyle olunca insanlarda bim marketlerine çok fazla güveniyor. Bu güveni boşa çıkarmayan ve karşılıklı olarak süren bu ilişkini daha iyi yerlere geleceğini umuyoruz.

BİM 13 aralık 2019 Fiyat Listesi

[table id=106 /]

Dönemlik olarak ihtiyaçlara cevap veren market mayıs ayının ilk günlerinde bu zamanlarda ne ihtiyacınız olabilecekse onları tezgahlarına indiriyor. Duyarlı personeli ve geniş malzeme yelpazesi ile vatandaşları hoş karşılayan bim marketine girince insanlar mutlu oluyor. Çünkü dışarıda pahalı satılan malzemeler bimde uygun fiyata satılıyor. hemde kalitesinden asla ödün vermeyen malzemelerde bulunmaktadır. Özellikle teknoloji ve mutfakta kullanılan küçük ev aletleri konusunda insanlar burayı daha çok tercih ediyor. Çünkü piyasa fiyatlarının altında kaliteli ve hesaplı malzemeler bulunabiliyor. Tabi ki ev hanımları da bim marketlerinden çok fazla alışveriş yapıyor. Bunu bilen market yönetimi her hafta özel olarak ev hanımlarına farklı fırsatlar sunuyor ve sunmaya devam edecektir.

Böylelikle sizler için detaylarına göz atılan BİM 13 aralık 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Önümüzdeki hafta gelecek olan BİM 20 aralık 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

bim 13 aralik 2019 ev urunleri

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com

Yorum Yap