Ana Sayfa Aktüel Ürün İnceleme 7 Eylül 2018 16 Görüntüleme

Bim 14 Eylül 2018 Drone Corby İncelemesi

Beklenen oldu işte bu hafta sizler için detaylarına bakacağımız ürün Bim 14 Eylül 2018 Drone Corby oluyor.

Bim marketleri bir ilki yaşatıyor. Şuana kadar hiç bir aktüel markete böyle bir ürün gelmemişti. Bim 14 eylül 2018 aktüel ürünler kataloğunda gösterdiği üzere drone getiriyor. Hemde çok uygun fiyata, bu özelliklerde ortalama fiyat iki katına çıkarken bimde bu fiyat yarıya düşmüş durumda, normalde çin üzerinden alınıyor. Tabiki fiyatlar uygun olduğu için 35 euro üzeri alışverişlerde gümrük vergisi de alınınca fiyatlar yükselmiş oluyor. Ama yinede Türkiye de satılan fiyatlardan uygun fiyata getirtebiliyorsunuz. Neyse ki bim marketleri bizler için corby marka drone getiriyor.

Bim 14 Eylül 2018 Drone Corby İncelemesi

bim 14 eylül 2018 drone corby14 eylül günü bim market’te bir ilk yaşanacak. Sizde bu fırsattan yararlanmak için erkenden bim marketin önünde olmalısınız. Her neyse şimdi sizlere Bime 14 eylül cuma günü gelecek olan Drone Corby’nin teknik özelliklerinden bahsedelim. Dronumuzun ağırlığı 128 gram, uçuş ağırlığı ise 150 gram civarlarındadır. 70 metre mesafeden kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Akıllı telefonunuz ile de 20 metreye kadar kumanda etme imkanı tanınıyor. Batarya kapasitesine bağlı olarak maksimum 10 dakika havada kalan Drone Corby 3.7 volt 680 mAh li-pro bataryaya sahiptir. Yaklaşık olarak 1 saat civarında tam şarj olan dronun kumandası 6 kanallı 2.4 ghz üzerinden haberleşiyor. Otomatik pilot özelliği ile kalkış ve inişi kendisi de yapabilmektedir.

Bim 14 Eylül 2018 Drone Corby’nin üzerinde ki gelişmiş gyro sayesinde hareketler çok keksin, 360 derece takla atabilen Drone Corby ayrıca havada sabit olarak kalabiliyor. Ucuz fiyatlı dronlarda bulunmayan bu özellik ile resim ve videolarınızı oynatmadan çekebilirsiniz. Akıllı telefonlarınız da kullanmak isterseniz. Kablosuz bağlantı üzerinden uçurabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksitle satılacak olan Drone Corby 2 yıl firma garantilidir. Şimdi geldik en merak edilen soruya bime 14 eylül günü gelecek drone corby’nin fiyatı nedir? Dedik ya fiyat gerçekten çok uygun diye dronumuzun fiyatı sadece 179 TL. Evet yanlış duymadınız. Bu harika indirimden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey 14 eylül 2018 cuma günü sabahtan bime uğramak. Ürün adetleri stoklar ile sınırlı olduğundan her mağazaya 2 veya 3 adet gelecektir. Onun için erken davranmalısınız. Sizler için bime gelecek olan drone incelemesini yaptık. Ayrıntılı broşür için resimin üzerine tıklayabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.