Ana Sayfa Bim Aktüel 7 Mayıs 2019 11 Görüntüleme

Bim 14 Mayıs 2019 Haftanın Önerileri

Takipçilerinin heyecan ile beklediği fırsatlar ile dolu Bim 14 Mayıs 2019 Haftanın Önerileri yayınlandı.

Yeni haftaya inanılmaz indirimler ile merhaba diyen bim marketleri müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. 14 mayıs salı günü başlayan kampanyalar 1 hafta boyunca sizleri bekliyor olacak. Her geçen gün kendine bir şeyler katarak büyüyen bim mağazalarında indirimler son sürat devam ediyor. İhtiyaçlarınıza yönelik ürünleri aktüel raflarına getiren mağaza salı günü sizleri tatmin edecektir. Peki ama bu kadar adından söz ettiren Bim 14 Mayıs 2019 Haftanın Önerilerinde bizleri neler bekliyor? Bim haftanın önerileri hangi ürün gruplarını kapsamaktadır? Bimde bu salı başlayan indirim ne zaman bitecek? Soruların cevapları için bizi takip edin.

Farklı ürün çeşitliliği ile vatandaşları kendine çeken mağazanın müşterilerinin büyük kısmı öğrencilerden oluşmaktadır. Yüksek gıda fiyatları malum öğrencilerin düşük bütçesine göre değildir. Öğrenciler her şeyden tasarruf etmek ister. Bunların başında gıda ürünleri geliyor. hal böyle olunca indirimin adresi bim mağazaları öğrencilerin uğrak mekanlarından bir tanesi haline geliyor. Bim’in sadık müşterileri olan öğrenciler az para ile çok malzeme nasıl alınır cevabını bim mağazalarında gösteriyor.

Bim 14 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

Tüketici dostu indirimleri ile takipçilerini daima hoşnut eden mağaza bu haftayı da boş geçmeyerek. Müşterilerine harika ürünler sunuyor. En kaliteli ürünleri en uygun fiyata satan mağazanın salı günü içerisi çok kalabalık oluyor. Sabah erkenden uğramanız sizin için faydalı olabilir. Aksi takdirde indirimli ürünler de tükenebilir.

Böylelikle sizler için incelenen Bim 14 Mayıs 2019 Haftanın Önerilerinin sonuna geldik. Haftaya yeni indirimler ile Bim 21 Mayıs 2019 Haftanın Önerileri incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

bim 14 mayıs 2019 çotanak fındık yağıbim 14

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.