Ana Sayfa Bim Aktüel 1 Ağustos 2019 66 Görüntüleme

Bim 16 Ağustos 2019 Aktüel Kataloğu

Her hafta yeni ürünleri raflarına dizen bim marketleri bu haftaya ait ürünlerin yer aldığı Bim 16 Ağustos 2019 Aktüel Kataloğunu yayınladı.

Zengin ürün çeşitliliği ile müşterilerin daima ilgisini çeken market bu haftaya ait indirimli ürünlerini duyurdu. özellikle ev hanımlarının yakından ilgileneceği bir çok çeşit ürün bulunduran ve uygun fiyat ile satışa çıkaracak olan mağazanın indirimleri merak ediliyor. Sosyal medya üzerinden aldığımız bazı sorular ise şöyle; Bim 16 Ağustos 2019 Aktüel Kataloğunda bizleri hangi ürünler bekliyor? Bimde bu hafta kampanya dahilindeki ürünlerde indirimler ne kadar? 16 ağustos 2019 cuma günü başlayan indirim günü ne zaman sonra erecek? Cevaplar için sayfamıza göz atın.

Zücaciye Bim Aktüel Ürünler, Bim mağazaları 1995 yılından bu yana gittikçe büyüyen mağazalar zinciri ile hizmet veriyor. 21 mağaza ile faaliyetine başlayan Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. 2018 yılında 442 mağaza ile geniş bir mağazalar zincirine ulaşmıştır.

Bim 16 Ağustos 2019 Fiyat Listesi

Bim marketler zincirinde temel gıda ve tüketim malzemeleri kalite standartlarında oldukça uygun fiyatlar ile sunuluyor. Her hafta yayınlanan Bim aktüel ürünleri kampanyalı ürünler olarak çok cazip fiyat seçenekleri ile marketlerde yerini alıyor. Bim aktüel ürünleri içerisinde beyaz eşya, elektronik eşyalar, kıyafet, ayakkabı, gıda ve zücaciye ürünleri gibi pek çok ürün yer alıyor. Marka garantisi ile orijinal paketlerinde sunulan aktüel ürünleri tüketici için çok cazip fırsatlar sunuyor.

Böylece sizler için özen içinde hazırlanan 16 Ağustos 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya Bim 23 Ağustos 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

bim 16 ağustos 2019 32 inç uydu alıcılı tv

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.