Aktüel Ürün İnceleme

Bim 16 Kasım 2018 Bebek Telsizi İncelemesi

Bim 16 Kasım 2018 Bebek Telsizi ve Bebek Malzemeleri İncelemesi

Bu hafta Bim 16 Kasım 2018 Bebek Telsizi İncelemesini sizler ile beraber burada yapacağız.

Bim marketleri kasım ayının ortalarında bebek sahiplerine ve bebek bekleyenler ile ilgili harika ürünler getiriyor. Mağazalarda yüksek fiyat ile satın alamayacağınız. Bu ürünleri bim market sayesinden uygun fiyata alabilirsiniz. İncelemeye alacağımız ürün b,m 16 kasım 2018 aktüel kataloğunda yer alan bebek telsizi ve baston bebek arabası olacak. Bu kadar mı? Hayır tabiki daha fazlasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bim 16 Kasım 2018 Bebek Telsizi İncelemesi

Bim 16 Kasım 2018 Bebek Telsizi incelemesiEğer evde bebek varsa mutlaka almanız gereken bir ürün ile incelememize başlıyoruz. Bebeğinizin büyüdüğünde kendine olan güvenin artması ve gelişiminin normal seyretmesi adına doktorların ve pedegogların da önerisi ile çocukları başka bir oda da büyütmek çocuk açısından çok önemli bunu yapabilmeniz için gerekli donanımlara ihtiyacınız vardır. Bunlardan bir tanesi bebek telsizi olacaktır. Bime 16 kasım 2018 cuma günü gelecek olan nordica bebek telsizi fazlası ile sizlerin ihtiyacını göreceğinden emin olabilirsiniz. Nordica bebek telsizinin teknik özellikleri nedir?

Çift yönlü iletişim sağlayan bebek telsizi FHSS teknolojisi ile çalışmaktadır. Nedir Fhss? Basit söylemek gerekirse, veri çok küçük paketlere bölünerek diğer cihaza rastgele değişen  frekanslarda (toplam 79 frekans) gönderilir. Sadece önceden anlaşma sağlanan şablon frekansında senkronize olmuş alıcı verici cihazlar bu verileri alıp, gönderebilirler. Gönderen cihaz saniyede 1,600 kez frekans değiştirerek yüksek seviyeli bir güvenlik sağlar.

Kapsama alanının dışına çıkıldığında ikaz uyarı sistemi ile size haber verecek olan nordica bebek telsizi üzerindeki duygusal emojiler ile bebeğiniz gülüyor mu? Ağlıyor mu? tespit edebiliyor. Anne ve babanın yanına alacağı ünite ile birlikte şarj edilebilen  bebek telsizi şarj edilebilir kalem pil ile çalışıyor. Ninni çalma ve çağrı fonksiyon özellikleri ile ürünümüz 2.4 ghz frekansta çalışmaktadır. B harika  bebek telsizine sahip olmak için yapmanız gereken tek şey bime 16 kasım 2018 cuma günü uğramak olacak.

Ayrıca bim markete bebek ürünleri kategorisinde baston bebek arabası, pilsandan pratik mama sandalyesi, Bebek bakım örtüsü gibi ürünlerde var. Daha detaylı bilgi ve görüntü için aşağıdaki link’e veya resim üzerine tıklayabilirsiniz.

Bim 16 Kasım 2018 Aktüel Kataloğu

[alert-success]İlgili Kataloglara Ulaşmak İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com