Ana Sayfa Bim Aktüel 2 Nisan 2019 28 Görüntüleme

Bim 16 Nisan 2019 Haftanın Önerileri

Bu haftaya özel olarak hazırlanan fırsatların sunulduğu Bim 16 Nisan 2019 Haftanın Önerileri yayınlandı.

Bim mağazalarının hafta içi salı gününe ait olan öneriler paylaşıldı. İçeriği ile takipçilerinin gönlünü alacak olan mağazanın indirim reyonları bu hafta yine kalabalık olacak. Bu hafta için özel olarak tasarlanan bim indirim kataloğu indirim ve hesaplı alışverişi sizlere birlikte sunuyor. Peki ama bizleri Bim 16 Nisan 2019 Haftanın Önerileri ile bekleyen malzemelerin detayları neler? Bim haftanın önerileri ile bu hafta indirimler nasıl olacak? 16 nisan günü başlayan indirimler hangi güne kadar sürecek? Sorulara cevapları başka yerde aramayın. Aktüel Adam sizler için tüm soruların yanıtlarını arıyor. İnceleme detayları için sayfayı aşağı doğru kaydırmaya başlayınız.

Bim Nisan 2019 Haftanın Önerileri

Bimde bu hafta hiç olmadığı kadar indirimler müşterilere yansıyacak. Nisan fırsatları ile beraber gıda ve temizlik ürünlerini genellikle gördüğümüz bim aktüel ürünler kataloğunda her ürün büyük indirime uğramış. Sınırlı sayıda ki ürünleri ile bu salı raflarda yerini alacak aktüel malzemelere sahip olmak için erkenden market önünde bulunmalısınız. Eğer sizleride beklediği bir ürün varsa kataloğu kontrol edebilir. Uzun zamandır beklediğiniz bir ürün bu hafta bime geliyor olabilir.

Bim 16 Nisan 2019 Fiyat Listesi

[table id=85 /]

Büyük market zinciri olan bim mağazalarının geniş ürün yelpazesi ile müşteriler her hafta yeni ürünler ile tanışıyor. Piyasa fiyatlarının altında ücret ödeyerek sahip olduğumuz fırsat ürünleri ay sonunu rahat getirmemizi sağlıyor ve daha da önemlisi istediğimiz ürünü satın alabiliyoruz. 81 ilde 6500’den fazla mağazası ile indirimleri aynı anda yansıtan market zinciri bu hafta indirimlerde oldukça iddialı görünüyor.

Böylece sizler için detaylarına baktığımız Bim 16 Nisan 2019 Haftanın Önerilerinin sonuna kadar geldik. Önümüzdeki Hafta geçerli olacak Bim 23 Nisan 2019 Haftanın Önerileri incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

Bim 16 Nisan 2019 güzellik ürünleri

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.