2020-01-22T10:24:54+03:00
Ana Sayfa Bim Aktüel 2 Haziran 2019 28 Görüntüleme

Bim 18 Haziran 2019 Haftanın Önerileri

Yeni haftaya ait ürünlerin yer aldığı Bim 18 Haziran 2019 Haftanın Önerileri yayınlandı.

Kampanya detaylarını sosyal medya üzerinden elde ettiğimiz yeni bim aktüel kataloğunun bu hafta içeriği herkesi memnun edecek. Her salı bim mağazalarının önerileri ile alışverişlerimizi yaparken kaliteyi ne kadar ucuza aldığımızı görüyoruz. Normal zamanlarda fiyatları fazla olan ürünler indirim günlerinde nerede ise %50 daha uygun fiyattan satılabiliyor. Durum böyle olunca alışverişler keyifli hal alıyor. Sosyal medya üzerinde aynı zamanda bazı sorulara denk geldik. Sizler için cevaplarını araştırdık. örnek vermek gerekirse bazı sorular ise şöyle; Yeni haftaya ait Bim 18 Haziran 2019 Haftanın Önerilerinde hangi ürünler olacak? Bim haftanın önerileri kampanyasında indirimli ürünler kaç paradan satılacak? 18 haziran salı günü başlayacak indirimler ne zamana kadar geçerli olacak? Sizinde aklınıza takılan sorular varsa yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

Haftalık olarak sunduğu indirimler ve kampanyalar ile müşterilerin uğrak noktası olan bim marketleri bu hafta yine ilk gün çok kalabalık olacağa benziyor. Getirdiği ürünler ile takipçilerinden tam not alan mağaza, ürünlerin kaliteli ve uygun fiyatlı olması ile aşırı ilgi görecektir. Önceden beğendiğiniz ve satın almak ürünleri listeledikten sonra 18 haziran salı günü sabahtan bime gitmeniz sizin için iyi olacaktır. Aksi taktirde çok istediğiniz aktüel ürünleri başkaları satın alabilir.

Bim 18 Haziran 2019 Fiyat Listesi

[table id=141 /]

Bim marketlerinin tüm şubeleri üzerinden bu indirimli ürünlere ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde hizmet sunan mağazanın ulaşmadığı büyük şehir kalmamıştır. Yalnız bazı taşralarda hala bimin yokluğu büyük açık oluşturmaktadır. Herkesin indirimden faydalanmaları gerektiği düşünen bim marketleri devamlı büyüyerek ve şubeler açarak yakın zamanda oralara da ulaşacaktır. Özellikle salı günleri kişisel ürünlerin tezgaha indiği gün olarak bilinmektedir. Düşük bütçeli vatandaşlar bim mağazalarından  kolaylıkla alışverişlerini yaparak ay sonuna rahat ulaşabilirler. yapmanız gereken eksik listenizi oluşturmak ve katalog yayınlandığında alacağınız ürünleri belirlemek olacak. İndirim günü geldiğinde ise sabahtan mağazaya uğrayıp hem kalabalığa kalmamış hemde istediğiniz ürünleri satın almış olursunuz.

Böylece sizler için göz atılan Bim 18 Haziran 2019 Haftanın Önerilerinin sonuna geldik. haftaya yeni ürünlerin olacağı Bim 25 Haziran 2019 Haftanın Önerilerinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

bim 18 haziran 2019 temel gıda ürünleri

Yorumlar (2 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.

Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.

İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.