Her hafta yayınladığı güncel aktüel ürünler kataloğu ile müşterilerinin yüzünü güldüren Bim market 19 Kasım 2021 aktüel kataloğunu yayınladı. Cuma gününe özel olarak yayınlanan kataloğun içerisinde hafta içi özel fırsatları yer alıyor.

Bim 19 Kasım 2021 aktüel ürünler kataloğu market takipçileri ile paylaşıldı. 19 Kasım ve 26 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerli olacak olan indirim fırsatları, çok özel ürünleri de beraberinde getiriyor. Bim hafta içi fırsatları yine tüketicilerin yüzünü güldürecek kampanya ve indirimlerle dolu. 19 Kasım tarihinden itibaren Bim market raflarında yerini alacak olan ürünlerin neler olduğunu gelin birlikte inceleyelim.

Bim aktüel 19 Kasım 2021 kataloğu bu hafta iki sayfadan oluşuyor. Fakat bazen ünlü marketler zinciri sonradan da eklemeler yapabiliyor. Bu katalog içerisinde en çok dikkat çeken ürün ise çamaşır makinesi. Geçtiğimiz hafta da şok ve A101 marketlerde çamaşır makinesi kampanyası görmüştük. Bu hafta da benzer bir kampanya Bim tarafından yapıldı. Hadi gelin, 19 Kasım’da Bim’e gelecek ürünlerin detaylarına bakalım.Bim 19 Kasım 2021 Aktüel Kataloğu – Aktuel Adam

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap