Ana Sayfa Bim Aktüel 29 Mart 2019 47 Görüntüleme

Bim 19 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu

Bim marketleri müşterilerin merakla beklediği bu haftaya ait kampanya ürünlerinin bulunduğu Bim 19 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunu yayınladı.

Bu cuma bime yine muhteşem ürünler geliyor. Yüzlerce ürünü kampanya dahilinde ucuza almaya hazır mısınız? Düşük bütçeniz olsa dahi bimde bu hafta istediğiniz ürünü satın alabileceksiniz. Çünkü bu cuma günü ürünlerin tamamı indirim etiketi ile satılacak. Güncel bim aktüel ürünler kataloğu ile ilgili en çok merak edilen sorulara baktığımızda ilk olarak bu hafta yapılan kampanyaya hangi ürünlerin dahil olacağı bilinmek isteniyor. Ardından Bim 19 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunda hangi ürün kaç paradan satılacak? 19 nisan bim kataloğu ile beraber başlayan indirim günleri ne zamana kadar sürecek. Merakınızı gidermek adına tüm soruların cevaplarını aktueladam.com sayfasında bulabilirsiniz.

Bim Aktüel Nisan 2019

Bim kampanyaları ile beraber bu hafta bir çok eksiğinizi giderebileceksiniz. Hesaplı alışverişler için bim marketlerine her cuma ve salı günleri uğramanız yeterli, indirim günleri daha fazla ürüne ulaşmanız mümkün tabi ki indirimler hafta boyunca devam edecek. 19 nisan 2019 cuma günü başlayan kampanya günleri 26 nisan 2019 bim aktüel kataloğu yayınlanana kadar geçerlidir. Zengin marka ve geniş ürün yelpazesi ile alışverişleriniz bimde artık daha keyifli hale gelecektir. Özellikle hükümet’ten yapılan açıklama ile tanzim satışları marketlerde de yapılacak. Bim marketler zinciri ise bunlardan bir tanesi uygun fiyatlı meyve ve sebzeyi bimden de sıra beklemeden satın alabileceksiniz.

Bim 19 Nisan 2019 Fiyat Listesi

[table id=89 /]

Uzun yıllardır Türkiye pazarında hizmet veren bim mağazası 1995 yılında 21 şube ile hizmete başlamıştır. Şimdi baktığımızda ise genişleyen şubeleri her mahallede bulunur hale geldi. 6000 adet şubesi ile Türkiye’nin her ilinde her mahallesinde müşterilerine hizmet veren mağazanın bu denli hızlı büyümesi ve gelişmesinin arkasında ki sır ile hizmet politikaları olmuştur. Müşteriler bim marketlerinden daima ucuza aldığı ürünlerin kalitelerine bakmaktadır. Normalde ucuz olan ürün kalitesiz olmalı değil mi, ama bim marketlerinde bu böyle değil, satılan ürünler uygun olduğu kadar da kalitelidir. Sadece ülkemizde değil fas ve mısır ülkelerinde de bimin şubeleri bulunmaktadır. Hal böyle olunca kocaman bir aile olmayı başarıyorlar. Müşteriler üzerinde sağladığı güven ile şube sayılarının artacağı ve daha fazla büyüyeceği aşikardır.

Böylelikle sizler için detaylı olarak göz atılan Bim 19 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunun son bölümüne geldik. Haftaya Bim 26 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]bim 19 nisan 2019 drone corby

Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.