Aktüel Ürün İnceleme

Bim 19 Nisan 2019 Drone Corby İncelemesi

Bim 19 Nisan 2019 Drone Corby İncelemesi

Bugün sizlerle uzun zaman önce bime gelen ve adından çokça söz ettirmiş ve yoğun istek üzerine tekrar mağazaya gelen Bim 19 Nisan 2019 Drone Corby İncelemesini yapacağız.

Bu haftanın yayınlanan broşürü olan bim 19 nisan 2019 aktüel kataloğunda takipçiler için harika fırsatlar var. Bunlardan ilki bizim göz atacağımız Drone Corby oluyor. Teknolojik ürünleri devamlı bizler ile buluşturan bim mağazaları bu haftayı da boş geçmiyor. Uzun zaman önce bim gelen ve çok beğenilen Corby Drone bu hafta indirimli olarak bime geliyor. Peki ama ürünümüzün özellikleri nedir? Bu ürünle neler yapabiliriz? İşte sorularınızın cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Başlıktan da anlaşılacağı üzere sizlerle Bim 19 Nisan 2019 Drone Corby İncelemesine göz atacağız. 128 gram ağırlığı bulunan ürünümüzün uçuş ağırlığı ise 150 gram’dır. Dronu cep telefonunuz ile rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Geçerli kontrol mesafesi ise 20 metredir. Kendi özel kumandasından ise 70 metre yani daha uzak mesafelerden kontrol edebilirsiniz. Bataryası 680 mAh olan Drone Corby 1 saatte tam şarj oluyor. Uçuş süresi ise 9 dakikaya ulaşmaktadır. 70 metre yüksekten uçabilen ürünümüz bataryası azaldığında uyarı vermektedir.

Bim 19 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu

Bim 19 Nisan 2019 Drone Corby İncelemesiÜzerinde ki dahili gyrosu ile 360 derece takla atabilen bu harika ürünün kumanda çalışma frekansı ise 6 kanal 2.4 ghz’dir. Böylelikle etraftaki radyo vb frekanslardan etkilenmez. Bime bu hafta gelecek olan drone havada sabit durabiliyor. Bu şekilde kaliteli bir görüş açısı sağlayabilirsiniz. Otomatik kalkış ve iniş özelliği ayrıca havada fotoğraf ve video çekiyor olması bu ürünü daha alınabilir kılıyor. 19 nisan 2019 cuma günü bimde aktüel raflara inecek olan 2019 Drone Corby’in satış fiyatı ise sadece 249 TL.

Piyasada ki ürünlere bakıldığında hem fiyat hemde performans açısından uygun olan drone bu fiyattan kaçırılmaz. Ayrıca satın almada kolaylık olsun diye 6 taksit ile satına ürünümüz bu hafta tüm bim şubelerinden satın alabilirsiniz. özenle hazırlanan Bim 19 Nisan 2019 Drone Corby İncelemesinin sonuna geldik. Bir sonraki aktüel ürün incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-warning]İlgili kataloğa ulaşmak için resim üzerine tıklayabilirsiniz[/alert-warning]

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com