2020-01-22T10:28:24+03:00
Ana Sayfa Bim Aktüel 24 Haziran 2019 24 Görüntüleme

Bim 2 Temmuz 2019 Haftanın Önerileri

Büyük kampanya ve indirimlerden oluşan Bim 2 Temmuz 2019 Haftanın Önerileri yayınlandı.

Her hafta on binlerce müşterisine satış yapan mağazanın bu haftaya özel getireceği ürünler merak konusu idi. Sosyal medya üzerinde yapılan tartışmalar ile Bim 2 Temmuz 2019 Haftanın Önerilerinin ne kadar çok merak edildiği aşikardır. Hal böyle olunca indirimlerin ne kadar fazla görüneceği vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bim mağazaları müşterilerinin isteklerine her dönem de karşılık vermesi ile tanınmaktadır. Peki ama bizleri bu hafta paylaşılan bim haftanın önerilerinde neler bekliyor? Bim aktüel ürünlerinde fiyatlar nasıl olacak? 2 temmuz 2019 salı günü başlayan önerilerin son geçerlilik tarihi ne zaman? Aklınıza takılan ve sormak istediğiniz tüm soruları burada yanıtlayacağız.

Ülke ekonomisine büyük katkılarda bulunan market sattığı ürünler ile müşterilerin gönlünde taht kurmuştur. Her türlü ürünü dönemsel olarak satın alabileceğiniz markette her hafta süpriz ürünler sizleri beklemektedir. özellikle elektronik ürünlerde ki indirim oranları nerede ise yarı yarıya düştüğü günler olmaktadır.

Bim 2 Temmuz 2019 Fiyat Listesi

[table id=158 /]

Yeni haftaya ait aktüel kataloğu ile temmuz ayına giriş yapan marketin salı günü çok kalabalık olacağı tahmin ediliyor. Eğer eksik listeniz hazır ise katalog üzerinden gerekli kontrolleri yaparak eğer size uyan bir ürün var ise, bu hafta bime uğrayıp tüm eksik ürünlerinizi satın alabilirsiniz.

Böylelikle sizler için özen ile incelemeye alınan 2 Temmuz 2019 Haftanın Önerilerinin son kısmına geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı Bim 9 Temmuz 2019 Haftanın Önerilerinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

bim 2 temmuz 2019 kahvaltılık ürünler

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.

Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.

İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.