Ana Sayfa Aktüel Ürün İnceleme 13 Eylül 2018 24 Görüntüleme

Bim 21 Eylül 2018 Brother Dikiş Makinesi İncelemesi

Sizlerle bugün piyasaları alt üst eden dünyanın bir numaralı ürünü, Bim 21 Eylül 2018 Brother Dikiş Makinesinin incelemesini yapacağız.

Bim market müşterilerini şaşırtmaya devam ediyor. Getirdiği her aktüel ürün ile müşterilerinin beğenisini kazanan bim market bu hafta olağanüstü bir ürün ile karşımıza çıkıyor. Peki ama 21 eylül cuma günü bime gelevek Brother Dikiş Makinesinin özellikleri ve fiyatı nedir? Sizler için Bim’e gelecek olan Brother Dikiş Makinesinin ayrıntılı incelmesini yaptık.

Bim 21 Eylül 2018 Brother Dikiş Makinesi

Bu hafta market raflarında yerini alacak ürünler içerisinde Brother marka Dikiş Makinesi de yer alıyor. Daha önceleri de bim’e dikiş makineleri gelmişti. Fakat bu ürün bir başka özellikleri ne gelecek olursak. Ürünü aldığınızda kutusundan eğitim cd’si çıkıyor. Bu sayede kimseden yardım almadan kolaylıkla ürünün kurulumu ve kullanımı hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Tam devir çalışabilen Brother Dikiş Makinesini eski tip ürünler gibi yağlamaya gerek kalmıyor. 14 farklı dikiş ve desen seçeneği ile brother markası bizlere mükemmel imkanlar sunuyor.

bim 21 eylül 2018 brother dikiş makinesi incelemesiEv hanımları evlerinde ufak tefek dikişleri yapmayı pek sever bilirsiniz. Brother dikiş makinesi ile bu sevgi daha da artacak ve artık profesyonel olarak dikiş yapabileceksiniz. Piyasanın nerdeyse en iyi markalarından biri olan brother ile bim marketleri anlaşarak. Bim müşterilerine özel fiyattan bu ürünü 21 eylül 2018 cuma günü satacak. Ürünümüzün diğer özelliklerinde ise yeni nesil enerji tüketimi az olan lec aydınlatma kullanıldı. Eski makinelerin şikayetlerinden biri makinelerin çok ısınması idi. Ama yeni nesil dikiş makinemizde ısınma gibi bir problem asla olmuyor. Sizlere 5 farklı adımla dikiş zevki yaşatacak olan Brother Dikiş Makinesi japon harikası olarak bimde bu hafta yerini alacak.

Ürünümüzü herkes satın alabilsin diye kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile satışa sunulacak. Ayrıca arızalanması durumunda firma tarafından 2 yıl garanti altına alınmış durumdadır. En çok merak edilen soruya gelelim. Bim 21 eylül 2018 brother dikiş makinesinin fiyatı nedir? Piyasanın altında bir fiyattan bimde satışa girecek olan ürünümüz 550 TL’ye sizlerin olabilecek. Her zaman dediğimiz gibi aktüel ürünler her mağazaya bir yada iki adet olarak geliyor. Eğer bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız. 21 eylül 2018 cuma günü sabah erkenden bim markete uğrayarak sizde Brother Dikiş Makinesine sahip olabilirsiniz.

[alert-success]İlgili kataloğa ulaşmak için resimlerin üzerine tıklayınız.[/alert-success]

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.