2020-01-22T10:28:24+03:00
Ana Sayfa Bim Aktüel 8 Haziran 2019 41 Görüntüleme

Bim 21 Haziran 2019 Aktüel Kataloğu

Avantajlı fiyatlı ürünlerin müşteriler ile buluşacağı Bim 21 Haziran 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Bim marketleri bomba gibi ürünleri takipçileri ile buluşturmaya bu hafta da devam ediyor. Aktüel Market kelimesi geçtiğinde ilk olarak akla gelen bim mağazası müşterilerini memnun edecek ürünleri ile cuma günü karşımıza çıkacak. Dönemsel ihtiyaçlara uygun ürünler getiren market içinde bulunduğumuz yaz mevsimi için birbirinden özel ürünler ile dolu bim aktüel ürünler kataloğunu açıkladı. Peki ama bizleri Bim 21 Haziran 2019 Aktüel Kataloğunda neler bekliyor? Bimde bu hafta aktüel raflarda olacak ürünlerin ayrıntıları nelerdir? 21 Haziran cuma günü başlayan fırsat günleri ne zamanson bulacak? Merak edilen tüm soruların ayrıntılı olarak bakılacağı incelemememize sayfayı aşağı doğru kaydırarak ulaşabilirsiniz.

Hayatımızı kolaylaştırmak ve daha uygun fiyatlı ürünler alarak daha rahat yaşam sürmemizi sağlayan bim marketleri her zaman fırsatlarını müşterilerine sunuyor. 7 den 70 e tüm vatandaşları ilgilendiren ürün çeşitleri ile cuma günleri kampanyalara start verildiğini buradan bildirelim. Sadık müşteri kitlesi ile yoluna devam eden mağaza her geçen zaman büyümeyi ve daha fazla şube açarak geniş kitlelere indirim sunmayı hedeflemektedir. Özellikle ev hanımlarının yakın takibe aldığı Bim aktüel ürünleri her hafta yeni ürünler getirerek vatandaşları memnun etmektedir.

Bim 21 Haziran 2019 Fiyat Listesi

[table id=150 /]

Müşterilerin daima yoğun ilgi gösterdiği aktüel fırsatlar bu hafta ürünlerinin paylaşılması ile tavan yaptı. Kaliteli ürünleri uygun fiyattan satın almak herkesin istediği durumdur. Bim müşterilerine bu avantajı sağlayarak kendilerine verilen önemi daima göstermektedir. Hal böyle olunca cuma günleri bim de bayram havasında geçiyor. O kadar kalabalık okuyor ki, müşteriler sabahın erken saatlerinde market önünde uzun kuyruklar oluşturuyor. Nasıl oluşturmasını piyasanın nerde ise yarı fiyatına satılan ürünler bulunmaktadır. Özellikle elektronik ürün reyonlarında ki indirimler haftalar öncesinden müşteriler tarafından mercek altına alınmaktadır.

Böylece sizler için çok dikkatli hazır edilen Bim 21 Haziran 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinin sonuna geldik. Önümüzdeki hafta geçerli olacak yeni Bim 28 Haziran 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler arasında ilerlemek için resimlerin üzerine tıklayınız [/alert-success]
bim 21 haziran 2019 akel davul fırın

Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.

Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.

İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.