Bim Aktüel

Bim 21 Mayıs 2019 Haftanın Önerileri

Halkın marketi bimde bu hafta aktüel raflara dizilecek olan ürünler Bim 21 Mayıs 2019 Haftanın Önerileri ile yayınlandı.

Her yaş gurubuna hitap eden bim mağazaları yine harika fırsatların yer aldığı aktüel broşürü ile karşımıza çıkıyor. Tüm hafta boyunca vatandaşların merak ettiği aktüel ürünler artık belli oluyor. Haftanın önerileri denildiğinde indirim ve kampanyaların akla geldiğini herkes artık çok iyi biliyor. Bim mağazaları yaptığı güzel kampanyalar ile vatandaşları kendisine bağlamayı beceriyor. Sadık müşteri kitlesi ile yoluna devam eden mağazanın bu hafta paylaştığı ürünler uzun zamandır insanların kafasını kurcalıyordu. Acaba Bim 21 Mayıs 2019 Haftanın Önerilerinde bizleri neler bekliyor? Bim salı haftanın önerilerinde hangi ürünler kampanyaya dahil edildi. Bim aktüel fırsatları ne zamana kadar sürecek? Sosyal medya üzerinde en çok sorulan soruları derledik ve cevapları sizlere buradan ulaştıracağız.

Haftanın önerileri her dönemde farklı ürünler sunmayı ve müşterilerine memnuniyetle hizmet etmeyi sürdürüyor. Günümüzde alışverişlerde her yaş gurubuna hitap etmek zordur. Bim marketleri zor olan bu olayı başarıyor ve kaç yaşında olursanız olun size en yakın şubeye uğradığınızda kesinlikle kendinize göre bir ürün bulacaksınız. İşin güzeli satın alacağınız bu ürün indirimle satılıyor. Haftada iki gün indirim başlangıç günü kabul ediliyor. Ama indirimler 7/24 kesintisiz devam ediyor. Hafta sonları da açık olan mağazanın her hareketi planlı olarak gerçekleştiriliyor. Tamamen müşterileri memnun etmek için uygulanan kalite politikasına resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bim 21 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

[table id=118 /]

Bimde bu salı indirimler doyacaksınız. Şimdiden ihtiyacınız olan ürünü belirler ve indirim günü olan 21 mayıs salı gününde sabah erkenden şubeye uğrarsanız bu sizin lehinize olacaktır. Aksi takdirde ürünler stoklarla sınırlı olduğunda geç uğrarsanız stoklar tükenmiş olabilir. Kişisel bakım, temizlik, gıda ve daha bir çok çeşit ürünün sergilendiği bim broşüründe mutlaka cebinize ve ihtiyacınıza yönelik ürünler bulacaksınız. Özellikle ev hanımlarının pür dikkat takip ettiği aktüel fırsatlar her salı ve cuma sizleri bekliyor.

Böylece sizler için incelenen Bim 21 Mayıs 2019 Haftanın Önerilerinin sonuna geldik. Haftaya yeni ürün incelemelerinin olacağı Bim 28 Mayıs 2019 Haftanın Önerilerinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

bim 21 mayıs 2019 temizlik ve sinek kovucu ürünler

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com