Bim Aktüel

Bim 21 Şubat 2020 Aktüel Kataloğu

Güncel indirimli ürünlerin yer aldığı harika Bim 21 Şubat 2020 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Bim marketlerinde yeni haftada neler olacağı sosyal medya üzerinden paylaşılan yeni bim aktüel kataloğu ile belli oldu. Cuma günü raflarda göreceğimiz bim indirimli ürünlerinin detaylarında sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Peki ama bizleri bu hafta Bim 21 Şubat 2020 Aktüel Kataloğunda hangi kampanyalar bekliyor? 21 şubat cuma günü başlayan indirimler ne zamana kadar sürecek? Bim aktüel kampanyasında ürünlerin satış fiyatları nasıl? İndirim denildiğinde akla ilk gelen market olmayı başaran bim’de bu hafta süper kampanya ürünleri sizleri bekliyor. Her kesime ait ürünlerin satılacağı cuma günü sabah erken davranın derim.

Bim aktüel mağazaları Türkiye’nin her yerinde kesintisiz hizmet vermektedir. Hal böyle olunca müşteriler bim marketten alışverişlerini devamlı yapmaya başladı. 21 şubat cuma günü bime gelecek ürünler içerisinde en çok dikkat çeken Kumtel marka ankastre ürünler oluyor. Uzun zaman önce gelen ve çok beğenilen kumtel ankastre seti bu hafta da bimde indirimli olarak reyonlarda yerini alacak.

Bim marketleri her cuma gününü aktüel ürünler günü yapmış durumda, cuma günleri sabah erken saatlerde başlayan indirimli ürün satışı 1 hafta boyunca sürmektedir. Lakin bazı ürünler öyle uygun fiyattan satılıyor ki geldiği gibi tükenebiliyor. Mağaza takipçileri ürünleri önceden gözüne kestiriyor. İndirim günü ise sabahın ilk ışıklarında marketin önünde beklemeye başlıyor. Mağaza açılır açılmaz odaklandığı ürünleri almaya gidiyor. Ürünler stok adedince geldiğinde çabuk tükenebiliyor. İkinci sayfada gözümüze takılan ürün ise singer dikiş makinesi oluyor. Evde amatör olarak dikiş yapmak isteyenler için güzel bir başlangıç makinesi olabilir. Üstün özellikleri sayesinde size dikiş yapmayı sevdirecek olan makine 200 tl gibi uygun bir ücretten satışa çıkarılacak.

Son sayfamızda ise ev hanımlarının ve genç kızların merakla beklediği tabak setleri geliyor. Hepsi birbirinden özel ürünler kampanyalı fiyatları ile satışa çıkarılacak. Özellikle güral porselen ürünleri bu hafta çok tutacağa benziyor. Sizlerde elinizi çabuk tutun 21 şubat 2020 cuma günü bime uğrayın kampanyaları kaçırmayın.

Böylece sizler için hazırlanan Bim 21 Şubat 2020 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı Bim 28 Şubat 2020 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

bim 21 şubat 2020 kumtel cam ankastre

Yazar hakkında

Mehmet Çakır

Karadeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunuyum. Orijinal İçerik üretimi hakkında bir çok tez'im bulunmaktadır. Profesyonel Olarak haber üretiyorum.

E-Posta: mehmet@aktueladam.com

1 yorum

Yorum Yap