Ana Sayfa Aktüel Ürün İnceleme 14 Haziran 2018 12 Görüntüleme

Bim 22 Haziran 2018 (Akıllı) Smart Saat ve Steelseries Oyuncu Mouse Rival 110 Optik İncelemesi

Bugün sizlerle Bim 22 Haziran 2018 (Akıllı) Smart Saat ve Steelseries Oyuncu Mouse Rival 110 Optik İncelemesini yapacağız.

Bim marketleri teknoloji ürünlerini uygun fiyata bizlere sunmaya devam ediyor. Piyasada çok yüksek meblalara satılan teknoloji ürünlerini uygun fiyattan satışa sunarak. İhtiyaç sahiplerinin almasını sağlayan bim markete bu hafta Bim 22 Haziran 2018 (Akıllı) Smart Saat ve Steelseries Oyuncu Mouse Rival 110 Optik ürünleri geliyor. Sizler için bu iki ürünün detaylı incelemesini yapmaya çalışacağız.

Bim 22 Haziran 2018 (Akıllı) Smart Saat İncelemesi

Bim 22 Haziran 2018 (Akıllı) Smart Saat İncelemesiİncelememize bime 22 haziran cuma günü gelecek olan smart saat ile başlayalım. Teknoloji her alanda gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Biz ise teknolojiye yetişmeye çalışıyoruz. Akıllı saatler sayesinde artık hem saatlerimizi kontrol eder, hemde cep telefonumuzla bağlantı kurarak telefonumuzu cebimizden çıkarmadan özelliklerini kullanır hale geldik. Bime gelecek olan smart saat’in özelliklerinden bahsedelim biraz cep telefonunuza bluetooth üzerinden bağlayarak. Gelen aramalara cevap verebilir veya reddetebilirsiniz. Telefon rehberinizi senkronize ederek aramalarınızı bime 22 haziranda gelecek smart saat üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Ses kaydı, mesj okuma, müzik dinleme, hesap makinesi gibi özellikleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bluetooth 3.0 ile çalışan, usb kalo ile şarj edebileceğiniz bime gelecek akıllı saatin saydığımız özelliklerini sadece android telefonlarda kullanabilirsiniz. İos cep telefonlarında ise sadece arama cevaplama ve reddetme özellikleri kullanılabilir. Peki ama en çok merak edilen soruya gelelim. Bime 22 haziranda gelecek olan Smart saatin fiyatı nedir? Bim aktüelde belirtilen fiyat sadece 79 TL. Bu ürüne sahip olmak için sabah erkenden bim market önünde bulunmanız gerekiyor. Aksi halde akıllı saat stoğu tükenebilir.

Bim 22 Haziran 2018 Steelseries Oyuncu Mouse Rival 110 Optik İncelemesi

Bim 22 Haziran 2018 Steelseries Oyuncu Mouse Rival 110 Optik İncelemesiDetaylarını bim 22 haziran aktüel ürünleri kataloğundan aldığım Steelseries Oyuncu Mouse Rival 110 Optik ürünün fiyatı yüksek görünüyor olabilir. Ama özellikleri itibari ile oyun oynayan arkadaşlar daha iyi bileceklerdir. Teknolojinin gelişmesi ile oyun bilgisayarları da gelişmektedir. Dünyada oyun piyasasının hatrı sayılır bir yeri olduğunu kimse inkar edemez. Evinde profesyonel şekilde oyun oynayan arkadaşlar için bim 22 haziran 2018 cuma günü gelecek Steelseries Oyuncu Mouse Rival 110 Optik isimli ürünümüzün özelliklerine gelecek olursak. Trumove yani 1 sensör düşük gecikmesi ve hızlı tepki süresi en doğal ve en keskin mouse hareketlerini iletebiliyor. 7.200 cpi – 240 ips’ye sahip Steelseries Oyuncu Mouse Rival 110 Optik’te prism rgb ışıklandırma bulunuyor. Süşük mouse ağırlığı ile hızlı ve kolay hareket ettirebiliyorsunuz. Peki ama Steelseries Oyuncu Mouse Rival 110 Optik’in fiyatı nedir? Bim markete 22 haziran 2018 cuma günü gelecek olan steelseries oyuncu mouse’un fiyatı 139 tl olacaktır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere bu aktüel ürüne sahip olmak için bim markete 22 haziran günü sabah erkenden gitmelisiniz.

Resimlerin üzerine tıklayarak ilgili 22 haziran 2018 broşürüne ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.