Ana Sayfa Bim Aktüel 8 Nisan 2019 24 Görüntüleme

Bim 23 Nisan 2019 Haftanın Önerileri

Tükenmeden almak isteyeceğiniz bir çok ürünün bulunduğu Bim 23 Nisan 2019 Haftanın Önerileri yayınlandı.

Bimde öneriler hız kesmeden devam ediyor. tanzim satış ürünlerini beklerken bim mağazalarında büyük kampanyalar sunulmaya başladı. 23 nisan Ulusal egemenlik ve çocuk bayramına denk gelen indirim gününde herkesi en yakın şubeye bekliyoruz. Peki ama bu kadar söz edilen Bim 23 Nisan 2019 Haftanın Önerilerinde hangi ürünler var? Bim haftanın önerileri hangi kampanyalar ile tezgaha iniyor? 23 nisan salı günü başlayan öneriler hangi tarihe kadar geçerli olacak? Aklınızda bulunan soru işaretlerini sayfamız üzerinden giderebilirsiniz.

Bim aktüel ürünleri hafta da iki defa olmak üzere paylaşılıyor. Bu indirim günleri salı ve cuma günlerdir. Genel itibari ile bakıldığında salı günleri temizlik, gıda, makyaj ürünleri gibi çok geniş yelpazede çeşitlilik bulunmaktadır. Sanal alem üzerinde de bir çok takipçisi bulunan süper marketin indirim haberleri pür dikkat takip ediliyor. Markete gelecek ürünler günler öncesinden aracılığımızla öğrenilip, hazırlıklar yapılıyor. İndirim günü geldiğinde ise hemen ihtiyaç olunan malzemeler satın alınıyor. Bimde bu hafta kaliteli ürünlerini aktüel reyonlara dizecek olan süper market uygun fiyatlı ürünlerin bulunmasından dolayı yoğun ilgi görecektir. Bu yoğunluktan etkilenmek istemezseniz. Sabah erkenden en yakın şubeye gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim 23 Nisan 2019 Fiyat Listesi

[table id=90 /]

Mağazamızın tanıtımını yaptığı aktüel ürünler broşürleri sanal alem üzerinde hızla yayılmaya ve elden ele dolaşmaya başladı. Sosyal medya sitelerinde trendler arasına giren bim haftanın önerileri bu hafta takipçilerine isteneni verecek. Özellikle salı günleri daha hassas ve uygun fiyatlı indirimler sunan mağaza bu haftaya ait kataloğunu sizler için özenle hazırladı. Bim marketlerinde piyasada satılan marka ürünleri nerede ise yarı fiyatını ödeyerek satın alabileceğiniz ürünlerin var olduğunu söyleyelim. Her dönem müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan ve düşük bütçeli alışveriş sistemini yaygınlaştıran mağazanın politikalarına resmi sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Böylece sizler için hazırlanan Bim 23 Nisan 2019 Haftanın Önerilerinin sonuna geldik. Önümüzdeki hafta geçerli olacak Bim 30 Nisan 2019 Haftanın Önerilerinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]bim 23 nisan 2019 gevrek çeşitleri

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.