Bim 25 Haziran 2019 Haftanın Önerileri

Süpriz fiyatlı ürünlerin raflara ineceği mükemmel Bim 25 Haziran 2019 Haftanın Önerileri yayınlandı.

Bim mağazaları ürün satışında rakiplerini geride bırakmaya hazırlanan market zincirlerinden biri olma yolunda ilerleyen bir markettir. Uzun yıllar satışını yaptığı kaliteli ürünler sayesinde birçok insan ihtiyaçlarını oldukça ekonomik koşullar altında alabilme imkânı buluyor. Bim aktüel ürünler listesi içerisinde gerek elektronik eşyalar gerekse gıda ürünleri insanların bütçesini sarsmadan satışa çıkarılıyor. Böylece ihtiyaç dâhilinde olan her ürün insanlar tarafından kolayca sepetlere eklenebiliyor. Aktüel ürünler içerisinde yer alan ve insanların sürekli olarak ürün takibinde bulunduğu elektronik eşyalar çok uygun fiyatlarda satılıyor. Bim 25 Haziran 2019 Haftanın Önerileri içerisinde özellikle bilgisayarlar oldukça kolay satın alınabilme imkânı sunuyor. Dizüstü bilgisayar satışı konusunda Bim marketleri son derece yüksek kalite standartları ortaya koyuyor.

Bim aktüel ürünler kataloglarında en çok yer kaplayan ürünlerden biri de elektronik eşyalardır. Bu eşyalar insanların en çok ihtiyaç duyduğu eşyalardan biridir. Gerek küçük ev aleti olsun gerekse bilgisayar olsun en indirimli fiyatlarda insanlara sunuluyor. Bilgisayarlar her zaman yüksek fiyatlarda satışa sunulan cihazlardır. Ancak Bim kataloglarında bu cihazlar herkesin alım gücüne en uygun şekilde satılıyor. Ancak her hafta kataloglarda yer almayan ürünlerdir. Bu nedenle ürün satın almak isteyen insanların mutlaka haftalık olarak katalogları takip etmesi gerekiyor. Katalog takibi internet üzerinden çok rahat bir şekilde yapılabiliyor ve her türlü ürün detayını görebiliyorsunuz.

Bim 25 Haziran 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Teatone Soğuk Çay 1 Litre2,25TL.
Erikli Cam Şişe Su 750 ml3,50TL.
Meysu Frut Box Meyveli İçecek 330 ml1,50TL.
Sırma Maden Suyu 1 Litre1,95TL.
Kızılay Limonata 6x250 ml6,95TL.
Kızılay Doğal Zengin Mineralli Gazlı İçecek 6x250 ml6,95TL.
Beyoğlu Gazozu 6x200 ml6,50TL.
Vip Proteinli Meyve Aromalı İçecek 330 ml3,25TL.
Yedigün 1 Litre + Fruko Gazoz 1 Litre4,95TL.
Coca Cola 4x1 Litre10,95TL.
Ofçay Hazine Demlik Poşet Çay 30x15 gr17,90TL.
Kemal Kükrer Organik Elma Sirkesi 375 ml8,75TL.
Sultanbağları Cam %100 Nar Ekşisi 250 ml9,95TL.
Sana Paket Margarin 4x250 gr7,95TL.
Yudum Omega 3 Bitkisel Karışım Sıvı Yağ 5 Litre34,90TL.
Indomie Hazır Noodle 5'li Paket5,95TL.

Elektronik Eşyaları Uygun Fiyatlarda Alın, Birçok insan için bilgisayar, tablet, cep telefonu satın almak sanıldığından çok daha zor olan bir durumdur. Bu ürünlerin yüksek fiyatlarda satılıyor olması her zaman bütçeyi sarsan durumlar arasındadır. Ancak Bim aktüel ürünler katalogu yakından takip eden insanlar bu ürünleri çok daha kolay şekilde satın alma imkânı buluyor. Dizüstü bilgisayar çeşitleri belirli periyotlarda satışa sunuluyor ve neredeyse piyasa değerinin çok daha altında satın alma imkânı bulunuyor. Aktüel ürünlerde bilgisayarlar her zaman yer bulan ve aynı zamanda alıcısı da çok olan ürünlerdir. Bilgisayar ya da tablet gibi ürünlere ihtiyaç duyan insanlar olursa bu ürünlerin daha uygun fiyatlarda satın alınabilmesi için Bim avantajları değerlendirilebilir.

Böylelikle sizler için hazırlanan Bim 25 Haziran 2019 Haftanın Önerilerinin sonuna geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı Bim 2 Temmuz 2019 Haftanın Önerileri incelemesinde görüşmek üzere….

Broşürler Arasında ilerlemek için resimlerin üzerine tıklayın

bim 25 haziran 2019 içecek çeşitleri

Yorum Bırakın